Jak pokazuje praktyka, nie tylko Kate Middleton przyciąga opinie dziennikarzy i fanów, ale także wszystkich członków jej rodziny. To prawda, że ​​prasa jest najmniej świadoma życia osobistego swojego brata Jakuba, który jest 6 lat młodszy od żony księcia Williama. A dzisiaj jego narzeczona, dziennikarka Donna Eyre, postanowiła opowiedzieć trochę o swojej osobistości, mówiąc, że w ich związku były bardzo trudne czasy.

Донна Эйр

Donna Eyre

Wywiad z wiejskim domem

Niedawno okazało się, że Donna będzie główną bohaterką marcowego wydania błyszczącego Country and Town House. Pod tym względem dziewczyna postanowiła objawić, pamiętając zerwanie z Jamesem rok temu. Takie słowa powiedziały Eyre do ankietera:

"Kiedy mój ukochany zasugerował, żebym odszedł, wszystko zawaliło się pod moimi stopami. To była wiadomość, której nie spodziewałem się usłyszeć. Czułem strach, szok, urazę i szalony ból w tym samym czasie. Potem nie wiedziałem, jak iść dalej, a James wyszedł, zamykając za sobą drzwi. Od dłuższego czasu byłem osłupiały, ale potem zdałem sobie sprawę, że nie mógłbym obejść się bez lekarzy. I poszedłem do kliniki. Na początku chciałem porozmawiać z psychologiem, ale kiedy zostałem zbadany i zdiagnozowano "silny stres", nie mógłbym obejść się bez leczenia tutaj. W tym momencie w mojej głowie pojawiła się myśl, że kiedyś czytałem o klinice w Alpach, która specjalizuje się w takich problemach. Według opinii leczenie pacjentów stawia pacjentów na kilka tygodni. Potem przepisali kurację detoksową, opracowali specjalną dietę i poszedłem do sanatorium SPA. Najbardziej nieprzyjemne było zastrzyki witamin. Odniosłem wrażenie, że palą mnie od środka. Ale czyszczenie wątroby jest bardzo przyjemną procedurą. Uwielbiałem ją bardzo odwiedzać. Fajnie było leżeć w tym ciepłym kokonie z butelką wody w pobliżu wątroby. Teraz pamiętam to wszystko jako straszny sen, ale zdecydowanie pomógł mi nieco inaczej spojrzeć na naszą relację z Jakubem. "

Джеймс Миддлтон и Донна Эйр

James Middleton i Donna Eyre

Czytaj także
  • Donna Eyre w wywiadzie powiedziała, kto ją wspierał w projekcie Dancing on Ice i co sądzi o ślubie księcia Harry'ego i Megan Markle
  • Brat Keith Middleton James i Donna Eyre zaprzeczyli plotkom o ich rozłące
  • James Middleton zerwał stosunki z Donną Eyre

Middleton i Eyre szykują się do ślubu

Donna i James spotkali się na początku 2013 roku dzięki księżniczce Eugenii, ich wzajemnemu poznaniu. Bardzo trudno jest powiedzieć, jaki był ich związek, ponieważ były całkowicie ukryte przed prasą. Para pojawiła się kilka razy podczas wydarzeń publicznych: bal charytatywny Roll Out The Red Bal, Summer Party Serpentine Gallery i kilka meczów Wimbledonu. Rok temu okazało się, że Donna i James rozpadli się, ale po kilku miesiącach kochankowie powrócili do romansu. Teraz Middleton i Eyre szykują się do ślubu, chociaż nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat tego wydarzenia.

Миддлтон и Эйр готовятся к свадьбе

Middleton i Eyre szykują się do ślubu

Принцесса Евгения, Джеймс Миддлтон и Донна Эйр с друзьями

Księżniczka Eugene, James Middleton i Donna Eyre z przyjaciółmi