Czy zauważyłeś, że Emma Watson wygląda jak jej bohaterka Disneya Belle? Praca w tym musicalu przyniosła aktorce nie tylko morze pozytywnych emocji, ale także opłatę za czystą sumę 2,5 miliona dolarów.Tak, gwiazda Potteriana może dostać o wiele więcej, ponieważ film muzyczny już zarobił 1 miliard dolarów w kasie. Zgodnie z warunkami umowy, tak imponujące gotówka powiększy zarobki Emmy o kolejne 10 milionów dolarów.

Poprzez pracę nad baśniowym filmem muzycznym Emma Watson może dobrze poprowadzić ocenę Forbesa jako jedną z najlepiej zarabiających aktorek Hollywood.

Кадр из фильма

Aktorka udzieliła wywiadu, w którym opisała szczegółowo swoją pracę nad rolą specjalnej dziewczyny o imieniu Belle.

Ciekawe szczegóły

Okazuje się, że Emma nie wątpiła ani przez chwilę, że powinna wziąć udział w tym projekcie. Natychmiast uświadomiła sobie, że między nią a Belle jest pewne połączenie:

"Widzę ją jako zdeterminowaną, bardzo fajną i dużą umnichkę!".
Золушкой могла быть Эмма Уотсон

Hermiona powiedziała reporterom, że kiedyś otrzymała ofertę grania w filmie "Kopciuszek". Ale wtedy nie odczuwała entuzjazmu:

"Kopciuszek w ogóle mnie nie dotyczy. Ona mi nie pasuje. Kiedy myślałem o tej roli, zdałem sobie sprawę, że czułem się nieswojo. Ale Belle to zupełnie inna sprawa! Pamiętam, że kiedy wypróbowałem strój Belle, moje wewnętrzne dziecko krzyczało "O, Boże!".

Emma powiedziała, że ​​jest gotowa na wszystko, aby uzyskać rolę Belle. Ale producenci nie poświęcali dużo czasu na casting, ponieważ nie można po prostu nie zauważyć niesamowitego podobieństwa Emmy do jej postaci.

Красавица и чудовище кадры из фильма Czytaj także
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Emma Watson i gwiazda serialu "Chorus" Cord Overstreet były widywane na spacerze w Los Angeles
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
Танец Белль

Aby portretować Belle, gwiazda musiała się wiele nauczyć - cztery razy w tygodniu pobiegła na lekcje jazdy konnej, poświęcając czas na śpiewanie i tańczenie:

"Nigdy wcześniej nie jeździłem konno, ale o wiele bardziej przerażały mnie partie wokalne. Uwielbiam śpiewać, ale tak bardzo nie musiałem grać wcześniej. To prawda, piosenka z kreskówki "Piękna i Bestia" jest moją ulubioną. Kiedy słyszę tę melodię, po prostu się rozpływam. "