Gwiazda Hollywood 42-letnia Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu, w którym powiedziała, że ​​nie tylko życie osobiste sprawia, że ​​osoba jest szczęśliwa. Zwróciła uwagę na fakt, że bardzo ważne jest, aby przynosić korzyści społeczeństwu. Na tej zasadzie Jolie stara się żyć po raz ostatni, a także wychowywać swoje dzieci.

Анджелина Джоли

Angelina Jolie

Angelina zwróciła uwagę na służbę społeczeństwu

Słynna aktorka rozpoczęła swój wywiad, mówiąc kilka słów o jej rozwoju jako osobie:

"Każdego ranka budzę się z myślą, że muszę zrobić coś bardzo pozytywnego, ponieważ takie rzeczy czynią ludzi znacznie lepszymi. Kiedy kładę się spać, przeżywam wszystko, co mi się przydarzyło w ciągu jednego dnia. Często jestem niezadowolony z siebie, ponieważ wydaje mi się, że w tej czy innej sytuacji mógłbym zrobić więcej. Rozumiem, że skupianie się wyłącznie na pozytywnym nastawieniu do innych nie jest tego warte, ponieważ w życiu jest jeszcze wiele interesujących rzeczy. Mam wspaniałą pracę, kreatywność i wiele przemyśleń, które z czasem spełnią się. "
Джоли рассказала о своем личностном росте

Potem Jolie powiedziała, że ​​życie w rodzinie i życiu osobistym jest niemożliwe, ale trzeba służyć ludziom:

"Dawno temu zdałem sobie sprawę, że bez pewnej równowagi nie mógłbym istnieć. Myślę, że każdy z nas zgadza się ze mną, ale tylko to musi nadejść. W rzeczywistości bardzo łatwo jest służyć ludziom, wystarczy zdecydować, w którym obszarze jesteś zainteresowany robieniem tego. Wielu uważa, że ​​działalność charytatywna i inne chwile związane ze społeczeństwem nie są dla nich, ale są w błędzie. Jestem pewien, że jeśli żyjesz tylko z rodziną i życiem osobistym, wtedy otrzymasz tylko niezadowolenie. Wtedy zostanie zastąpiony przez nieszczęście, a twoje życie będzie przypominało pustą powieść. "
Джоли старается делать много позитивных вещей Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Jolie jest gorliwym obrońcą kobiet

O tym, że Angelina nie jest obojętna na smutek innych, stało się znane dawno temu, kiedy odwiedzała Kambodżę i stała się bardzo ciepła z mieszkańcami tego kraju. Następnie odbyło się wiele programów charytatywnych, z którymi Jolie podróżowała do takich krajów jak Kenia, Sudan, Ekwador, Namibia i wiele innych.

Джоли много путешествует по разным странам

Ostatnio Angelina opowiada się za prawami kobiet, kładąc nacisk na przemoc seksualną. Oto co powiedziała legendarna aktorka w jednym z jej wywiadów:

"Bez względu na to, jak okropnie może to brzmieć, ale obelgi i niegodziwe traktowanie płci pięknej są teraz wszędzie. Myślisz, że bezprawne relacje między kobietami i mężczyznami występują tylko w niższych warstwach społeczeństwa lub podczas wojny, ale tak nie jest. Spójrz wstecz! Widzimy różne warianty molestowania seksualnego w pracy, na uniwersytetach, a nawet w szkołach. Kiedy kobieta zaczyna mówić o tym, że została zgwałcona, ona się śmieje, tym samym wprawiając ją w zakłopotanie. Moim zdaniem taka postawa jest po prostu niedopuszczalna. Takie incydenty muszą być wyrażane i badane, aby ostatecznie zniszczyć je w naszym społeczeństwie. "
Джоли призывает общаество обратить внимание на проблемы женщин

Jolie wzywa społeczeństwo do zwrócenia uwagi na problemy kobiet