Wiosną ubiegłego roku George i Amal Clooney najpierw zostali rodzicami. Mimo to młoda matka nie spieszyła się z rozmową o bliźniaczkach, które pojawiły się w ich rodzinie. Z reguły wszystkie jej wywiady były wręczane przez jej starszego małżonka, ale dla magazynu Vogue Amal postanowił zrobić wyjątek i opowiedzieć nie tylko o dzieciach, ale także o życiu przed ślubem, złych nawykach i o George'u.

Джордж и Амаль Клуни

George i Amal Clooney

Clooney opowiedział o rodzinie i bliźniakach

Ella i Alexander są pierworodnymi Amal i George. W swoim wywiadzie Clooney zdecydowała się porozmawiać o tym, co pierwsze dzieci zrobiły i jak poranek mija w gwiezdnej rodzinie:

"Dzieci cicho zaczynają mówić. Mój mąż był bardzo ważny, że Ella i Alexander najpierw powiedzieli słowo "mama". Ciągle rozmawiał z nim, obserwując, jak syn i córka próbują go powtórzyć. Drugim najpopularniejszym słowem był "tata", ale dzieci jeszcze go nie wymawiają.

Jeśli mówimy o poranku w naszej rodzinie, budzimy się dość wcześnie - o godzinie 6. Potem poświęcamy sobie jeszcze dwie godziny i nasze dzieci. Bierzemy bliźniaki do naszego łóżka i patrzymy, jak śpią, ciesząc się każdą minutą. W tej chwili jestem zawsze pewna, że ​​nie wezwę mnie do pracy i dlatego nie odwróci to uwagi od tej wspaniałej lekcji. "

Джордж Клуни с сыном

George Clooney ze swoim synem

Po tym, Amal zdecydował się powiedzieć trochę o tym, co to znaczy dla jej George'a:

"Dopiero teraz zacząłem rozumieć, jak ważna dla mnie jest miłość i rodzina. Najciekawsze jest to, że na takie rzeczy nikt nie ma wpływu. Nawet jeśli myślisz o czasie wzięcia ślubu, nie będziesz w stanie poznać osoby zgodnie z twoimi pragnieniami. Kiedy poznałem George'a, miałem 35 lat. Wiele osób zaczęło mi mówić, że Clooney to wspaniała impreza, ale nie próbowałem się spieszyć. Nie chciałem nawet wyobrażać sobie, do czego doprowadzi nasz związek. Wtedy tak naprawdę nie przeszkadzało mi to, podobnie jak narodziny jego dzieci. "
Амаль не стремилась выйти замуж за Джорджа

Amal mówił o złych nawykach i studiach na studiach

Co więcej, prawnik zdecydował się powiedzieć czytelnikom magazynu o Oksfordzie, w którego szkole odbyła szkolenie:

"Pamiętam z wielkim sercem ten czas. Kochałem się uczyć. Wiesz, po tym, jak spędziłem 6 lat w instytucji edukacyjnej dla dziewcząt, Oxford stał się dla mnie tchnieniem świeżych emocji. Byli chłopcy, a makijaż narodowy był ogromny. To były niesamowite lata. "
Амаль нравилось учиться

Po tym, prawnik opowiedział trochę o złych nawykach, z których ona i George pozbyli się narodzin dzieci:

"Wcześniej co wieczór wypijaliśmy kieliszek wina i każdego ranka zaczynaliśmy od filiżanki mocnej kawy. Kiedyś zapytałem George'a, kiedy pozbędziemy się tych złych nawyków, a on odpowiedział, że życie się pokaże. Po tym, jak dowiedziałem się o ciąży, chęć picia alkoholu i kawy ustąpiła sama. "
Раньше Амаль и Джордж любили выпить кофе и вина Czytaj także
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!
  • Amal Clooney zademonstrował stylowy wizerunek biznesowy na ulicy w Nowym Jorku

Clooney opowiedział o tym, jak zdecydował się wziąć ślub

Oprócz wywiadu z Amal, magazyn opublikował kilka oświadczeń jej męża, które dotyczyły znajomości z jego przyszłą żoną:

"Przed spotkaniem z moją ukochaną, miałem bardzo szalone życie. Kiedy poznałem Amala, nie mogłem sobie wyobrazić, że znów ożenię się z kimś. Jednak przyszła żona zmieniła wszystko. Amal był inny i natychmiast to zrozumiałem. Po pewnym czasie, gdy zaczęliśmy spotykać się, odbyliśmy podróż do Afryki, gdzie doświadczyłem oświecenia. Zobaczyłem Amala obok żyraf i ogłupiałem się. Nigdy nie widziałem jej piękniejszej. Potem powiedziałem mojemu przyjacielowi, że chcę poślubić tę kobietę, a on odpowiedział, że jest to bardzo trafna decyzja ".
Клуни рассказал о том, как решил жениться