Latem ubiegłego roku okazało się, że słynni aktorzy z Hollywood Anna Faris i jej mąż Chris Pratt przygotowują papiery do rozwodu. Ta wiadomość była kompletnym zaskoczeniem dla wielomilionowej armii fanów tej pięknej pary, ponieważ oni zawsze wydawali się dla nich idealni. Jednak, jak się okazało na drugi dzień, opinia ta jest złudna i zostało to potwierdzone przez Farisa w jej ostatnim wywiadzie.

Крис Прэтт и Анна Фэрис

Chris Pratt i Anna Faris

Aktorka skomentowała obraźliwe słowa fanów

W rozmowie z ankieterką Anna zwróciła uwagę na to, że po ogłoszeniu przerwy w stosunkach, ona i jej mąż zaczęli otrzymywać ogromną liczbę negatywnych postów w sieciach społecznościowych. Większość raportów głosiła, że ​​fani oskarżyli Farisa i Pratta o oszustwo, ponieważ dla większości fanów ich związek był doskonały. Oto, co Anna skomentowała w tej sytuacji:

"Kiedy ogłosiliśmy rozwód, nie mogliśmy założyć, że publiczna reakcja byłaby taka. Mogę powiedzieć z całą pewnością, że to było okropne, ponieważ nie musiałem słyszeć tak wielu negatywnych słów w moim adresie. Okazuje się, że przez nasze zachowanie publicznie stworzyliśmy rodzaj iluzji, która pozwoliła fanom pomyśleć, że naszym związkiem jest miłość, sielanka i pełne wzajemne zrozumienie. W rzeczywistości nasze małżeństwo nigdy nie było doskonałe. Mieliśmy sporo problemów, które ukryliśmy przed opinią publiczną. Dopiero teraz rozumiem, że prawdopodobnie nie powinno się tego robić. Być może gdybyśmy nie stali się ideałem dla wielu, nie doświadczylibyśmy takiego stresu w procesie rozwodowym ".
Анна Фэрис и Крис Прэтт скрывали проблемы от общественности

Następnie Anna zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak rozwija się jej związek z byłym mężem:

"Pomimo faktu, że separacja była dla nas bardzo trudna, udało nam się pokonać tę barierę. To prawda, były okresy, kiedy wydawało mi się, że nigdy nie będę mógł komunikować się z Chrisem, ale na szczęście to minęło. Teraz głównym ogniwem w naszym związku jest nasz syn. Kochamy go szaleńczo i chcemy, aby nasz rozwód w jego dorastaniu nie był w żaden sposób naruszony. Dlatego robimy wszystko, aby dziecko zobaczyło nasze dobre relacje i uśmiechy na twarzach. Dopiero teraz uświadomiłem sobie, ile siły dla mnie i Chrisa było warte takiego połączenia. Teraz jestem z nas dumny. "
Анна Фэрис с мужем и сыном

Anna Faris z mężem i synem

Czytaj także
  • Chris Pratt poszedł na randkę z tajemniczą blondynką
  • Precz z przesądami: te 9 gwiazd nie bało się zmienić obrączki!
  • Olivia Mann skomentowała pogłoski o intymnych związkach z Chrisem Prattem

Faris i Pratt pobrali się od 8 lat

41-letnia Anna poślubiła swojego kolegę Chrisa w 2009 roku, po dwuletnim romansie. W sierpniu 2012 r. W ich przymierzu narodził się chłopiec zwany Jackiem. Od tego momentu para zaczęła się nie zgadzać, ponieważ Faris zawsze był zajęty dzieckiem, a Chris coraz częściej wolał pracę niż znajdowanie domu. Film "Pasażerowie", który ukazał się na ekranach w 2016 roku, położył wszystko na swoim miejscu, a pomiędzy małżonkami powstała nieobliczalna otchłań. Po nim Chris stał się jednym z najbardziej poszukiwanych aktorów w USA, podczas gdy jego żona nadal pozostawała w cieniu. W sierpniu zeszłego roku Pratt i Faris, rozmawiając z dziennikarzami, ogłosili separację, a 1 grudnia rozpoczęli proces rozwodowy.

Анна Фэрис и Крис Прэтт развелись после 8 лет брака

Anna Faris i Chris Pratt rozwiodły się po 8 latach małżeństwa