Gwiazda epickiego filmu, nakręcona z komiksów Marvela, przyznała, że ​​miała trudności, jeśli chodzi o wybór sukienki na reprezentacyjne wydarzenie. Według niej projektanci tworzą ubrania dla kobiet, które w rzeczywistości nie mają ... piersi!

Amerykańska gwiazda filmowa Elizabeth Olsen pojawiła się ostatnio na czerwonym dywanie częściej, co udowadnia wszystkim, że stała się jasną i pełnoprawną aktorką. Widzowie doskonale zdają sobie sprawę z jej ról w filmach "Zabij swoich bliskich", "Godzilla", "Czerwone światła". Jednak Elizabeth "obudziła się sławna" właśnie po premierze na ekranach pierwszego i drugiego filmu fantastycznej epopei o Avengers.

W obu taśmach gra rolę Scarlet Witch i robi to bardzo przekonująco. Krytycy mody zauważyli także niezwykłe wyczucie stylu Elizabeth. Na wszystkich imprezach towarzyskich wyróżnia się doskonale dopasowanymi strojami. Być może cała sprawa w związku. Bliźniaczki, Elizabeth, Mary-Kate i Ashley, pracują w branży mody od ponad 10 lat po opuszczeniu Dream Factory.

Czytaj także
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Elizabeth Olsen pojawiła się po raz pierwszy z nowym chłopakiem Robbiem Arnettem
  • Elizabeth Olsen spotyka się z muzykiem Robbiem Arnettem
Nie jest mi łatwo wybrać sukienki dla siebie!

Elizabeth Olsen udzieliła wywiadu dla Allure. Dziewczyna powiedziała, że ​​preferuje najzwyklejsze stroje, od zwykłych kolekcji projektantów. A nie ubrania stworzone specjalnie na żałosne wydarzenia. W związku z londyńską premierą "The First Avenger: The Confrontation" młodszy Olsen podniósł kobiecą i delikatną sukienkę z kości słoniowej od Alexandra McQueena.

27-letnia blond piękność powiedziała:

Zauważyłem, że ubranie "w drodze" powstaje w jednym egzemplarzu. Zazwyczaj cięcie takiej toalety skupia się na właścicielach piersi o zerowym rozmiarze, a nie więcej! Dlatego idę na zakupy do najzwyklejszego sklepu i wybieram dla siebie strój. To są markowe ubrania, ale stworzone do codziennego życia.
Ciężar chwały na delikatnych barkach

Elizabeth otworzyła z błyszczącymi reporterami i zauważyła, że ​​ze względu na sławę, jej życie osobiste staje się coraz bardziej publiczną wiedzą. Nie udaje się do restauracji incognito, unikając ataków paparazzi.

Porównanie ze starszymi siostrami to kolejny problem. Kiedy zdecydowałem się rozpocząć karierę aktorską, wiedziałem, że tak będzie. Ale z czasem zrezygnował. Uwielbiam zarówno Mary-Kate, jak i Ashley, niezależnie od tego, co mówią o naszej rodzinie.
Элизабет Олсен отучилась семестр в московской Школе-студии МХАТ по программе меж Она предпочитает выбирать платья из рядовых коллекций брендов На недавнюю премьеру фильма Первый мститель Противостояние она пришла в платье о