Ulubiona publiczność, aktorka Sarah Jessica Parker ma zamiar pokazać publiczności swoją nową serię - "Rozwód". W przeddzień premiery pierwszego sezonu odtworzyła wspomnienia i opowiedziała o niezbyt prostym doświadczeniu - powieści ze słynnym aktorem Robertem Downey Jr.

Według gwiazdy "Klubu Pierwszych Żon" i "Seks w wielkim mieście" związek z jej kochankiem sprawił, że zaczęła inaczej patrzeć na świat. Podczas swojej powieści Robert pił, a Sara Jessica była dręczona przez niego:

"Pamiętam, że mój chłopak zmusił mnie do opieki nad sobą. Potrzebował mnie! Rozumiałem różnicę między miłością a chęcią zaopiekowania się i pomocy. Robert pomógł mi przeanalizować związek między mężczyzną a kobietą i zrozumieć, co w nich jest i co powinno być na zawsze wykluczone ".
Nostalgia czy po prostu PR nowego projektu?

Jak wiecie, przed ślubem z Matthew Broderickiem aktorka od dawna spotyka się z Downey Jr. Ich związek rozpoczął się w połowie lat 80., para rozpadła się w 1991 roku.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława docierają nawet do biednych
  • Sekret idealnych relacji z Sarah Jessica Parker

W tym okresie gwiazda filmów "Fur" i "Iron Man" cierpiała na narkomanię i alkoholizm. Jego dziewczyna i ukochana kobieta mocno poparli aktora, który próbował pozbyć się nałogów. Oto, jak zapamiętuje to Sarah Jessica:

"Robert dał mi wiedzę, jak wychowywać dzieci. Dzięki naszemu związkowi nauczyłem się poświęcać siebie, jeśli inna osoba tego potrzebuje. "
Звезда призналась что многому научилась от бывшего Актриса с мужем Сара Джессика Паркер с Робертом Дауни-младшим сладкая парочка