Utalentowana i bardzo popularna aktorka Emma Watson znana jest nie tylko ze swoich różnorodnych ról, ale także z niechęci do zdjęć z fanami. Ostatnio w końcu ujawniła swój sekret. Według gwiazdy "Piękna i Bestia" cały problem polega na tym, że paparazzi wtrącają się bez żadnego zakłopotania w życiu osobistym:

"Przyznaję szczerze: musiałem poświęcić dużo energii, aby przyzwyczaić się do życia w świetle reflektorów, zarówno fanów, jak i reporterów. Powiem ci jedno ważne wydarzenie: na obchodach moich urodzin paparazzi spierali się, kto będzie w stanie stworzyć ramy, w której moja suknia podnosi podmuch wiatru. Wyobraźcie sobie, że po prostu wczołgali się na ziemię i znieruchomieli, czekając, aż wreszcie się zjawię. Myślisz, że to zabawne? Moim zdaniem to bardzo smutne! Wiem, jak ludzie myślą o mnie: uważają mnie za arogancką, a nawet niewdzięczną dziewczynę, mówią, nie doceniam miłości moich fanów. To Hermiona, wszyscy tylko uwielbiają, a nos osady Emmy Watson jest postrzępiony i nawet nie chce robić z nią kilku zdjęć. Zarabiała na takich filmach, stała się milionerem, ale nie chce zwracać uwagi na swoich fanów. Tak, nie chcę robić Selfie! Mogę mówić, uścisnąć dłoń, odpowiadać na pytania, rozmawiać o swoim życiu (o studiach na planie, o przyjaźni z chłopcami). To jest jakakolwiek liczba, ale zdjęcie - nigdy! ".
Актриса не понимает фото с фанами Tajemniczy dom dorosłej Hermiony

Według aktorki chce być w stanie trzymać się z dala od ludzi. Ona i dom kupili anonimowo, za pośrednictwem zaufanego agenta, a teraz dziennikarze nie mogą dowiedzieć się, gdzie mieszka Emma Watson.

Oto kilka myśli gwiazdy "Colonies of Dignidad" o zdjęciu z fanami:

"Nie chcę, aby zdjęcia z moimi wielbicielami pojawiały się w Internecie, a potem ich hakerzy używali ich tak, jak robili to z moim e-mailem wiele razy. Czy uważasz, że nie wystarczy, że moja twarz w formie tatuaży zostanie nałożona na różne części ciała? Czy uważasz, że nie zasługuję na trochę odpoczynku i prawo do prywatności? ".
Эмма Уотсон призналась, что ей неприятно фотографироваться с поклонниками Czytaj także
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Emma Watson i gwiazda serialu "Chorus" Cord Overstreet były widywane na spacerze w Los Angeles
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
Эмма ценит свое одиночество Wygodna samotność

Dziewczyna przyznała, że ​​dużo przyjemniej jest jej spędzać czas w samotności. Była przyzwyczajona do unikania, jeśli to możliwe, masowego gromadzenia się ludzi, spotkań towarzyskich, firm:

"Wcześniej nie byłem gotowy na przyjęcie mojej postaci. Zdałem sobie sprawę, że jestem bardzo zamknięty, niewygodny. Długo myśl, czy coś może pójść nie tak ze mną? I wtedy zrozumiałem siebie, uświadomiłem sobie, że po prostu lubię ciszę, samotność. Czynniki te pomagają mi odzyskać siły, uspokoić się, zjednoczyć. Moje ulubione zajęcia to gotowanie, rysowanie, formowanie z gliny ".