Mimo młodego wieku aktorka w tym roku będzie miała 20 lat - Macy ma duże doświadczenie zawodowe i już zdążyła zagrać w "Game of Thrones".

Мэйс Уильямс начала сниматься в кино в 14 лет Wczesna kariera

Wszystko zaczęło się od tańców, które Macy robił od dawna i całkiem serio. Podczas jednego z występów młody tancerz został zauważony przez producentów i zaproszony na testy. Tak więc dziewczyna stała się częścią zespołu, który stworzył najbardziej ambitną i odnoszącą sukcesy serię nowoczesnych telewizji. W grze Game of Thrones Macy gra Aryę Stark, która należy do jednego z wielkich domów Westeros. Jej ojciec zostaje zabity, a dziewczynka poszukująca metod zemsty staje się członkiem tajnej organizacji morderców, zyskując zdolność przekształcania się w innych ludzi.

W jednym z najnowszych dzieł w filmie, w filmie "Dzicy przodkowie", Macy musiał przyzwyczaić się do wizerunku animowanej postaci. Twórcą filmu była pracownia Bristol Aardaman Animations, a sama Macy pochodzi z Bristolu. Aktorka jest jednak zadowolona z takiego zbiegu okoliczności:

"Bardzo się cieszę, że Nick Park zaprosił mnie do tego projektu. Uważam go za jednego z najlepszych animowanych reżyserów. Nakręcił "Shaun the Lamb", "Chicken Run" i wiele innych fajnych kreskówek. Zawsze interesowały mnie kreskówki, to niesamowita robota. W szkole moi przyjaciele i ja wyrzeźbiliśmy różne gliniane postacie, a następnie spróbowaliśmy je ożywić przy pomocy rodzicielskiej kamery wideo. To oczywiście dziecinna zabawa, a tworzenie filmów animowanych jest w rzeczywistości żmudnym i tytanicznym dziełem. Zawsze chciałem wyrazić jakąś postać, a gdy nadarzyła się okazja, byłem po prostu szczęśliwy. Ale szczerze mówiąc, bardzo się martwiłem, ponieważ jest to dla mnie zupełnie nowa praca, a ponieważ chcę to zrobić dobrze, muszę spróbować jak najlepiej. Tylko z zewnątrz wydaje się, że wszystko jest bardzo proste. I musiałem ciężko pracować. Ale są też zalety - możesz eksperymentować, dać wolną rękę fantazji. Byłem bardzo zainteresowany. "
Мэйси с Олли Джексоном своим парнем Historia walki i ducha zespołu

Aktorka nie rysuje paraleli ze swoimi bohaterkami, ale przyznaje, że w Guna (animowana postać) nieświadomie znalazła podobieństwa z niektórymi cechami swojej postaci:

"Moja bohaterka, Guna, jest świetnym piłkarzem, którego nie można o mnie powiedzieć. Ja, jak prawdziwa Angielka, wydaje mi się, że interesuję się piłką nożną, ale to absolutnie nie dotyczy. I wcale się nie wstydzę. Głównym tematem filmu, moim zdaniem, jest nie tylko piłka nożna, jak może się to wydawać na pierwszy rzut oka. Główną ideą tego obrazu jest praca zespołowa, wzajemna pomoc i pokonywanie trudności na drodze do celu. Starałem się, aby moja postać była całkowicie niezależna i nowa osobowość, jak nikt inny. Musiałem się wiele nauczyć. Poprzednie wrażenia podczas strzelania nie zawsze pomagają i musisz się dużo uczyć. Chociaż narzekać na mnie, mam szczęście, że jestem częścią "Gry o tron".
Najważniejsze - nie relaksuj się Мэйси Уильямс и Эдди Редмэйн работали над фильмом «Дикие предки»

Oto, jak Macy Williams wspomina swoje pierwsze kroki w kinie:

"Kiedy zacząłem grać w serialu, miałem 14 lat. Wtedy niewiele wiedziałem, nie rozumiałem, jak lepiej się zachować. Komunikacja z prasą i baczną uwagą paparazzi jest częścią zawodu aktorskiego, ale z powodu braku doświadczenia najpierw spróbowałem zająć się zbyt wiele naraz i proszę wszystkich. Teraz wiele się nauczyłem i zacząłem bardziej szczegółowo rozumieć. Zacząłem spędzać mniej czasu w miejscach publicznych, a czasem starałem się zrobić sobie przerwę. Wraz z rozpoczęciem filmowania w projekcie często słyszałam od znajomych, że moje życie zmieni się dramatycznie. Ale szczerze, nie dążyłem do tego. Lubię być w domu z rodziną, chodzić po moim rodzinnym mieście. W tym cyklu sławy i eleganckich imprez, czasami czujesz się nieswojo i chcesz uciec, chować się w swoim zwykłym życiu, z dala od wścibskich oczu. Dziś czuję się pewnie i w dużej mierze dzięki mojej mamie. Wierzyła we mnie, wspierała i nauczyła mnie, aby zawsze osiągnąć pożądane. Teraz mogę powiedzieć ludziom z pewnością, że nigdy nie możesz rozpaczać. Musisz robić tylko to, co lubisz. We współczesnym świecie istnieje niestety wiele problemów i trudności w przezwyciężeniu, które wielu traci smak do życia i przestaje cieszyć się prostymi rzeczami. Dlatego nigdy nie rezygnuj z celu i rób to, co kochasz, bez względu na to, ile pieniędzy przynosi. "
Мэйси Уильямс в известнейшем сериале Czytaj także
  • Czy Justin Bieber wystąpi w Game of Thrones?
  • SXSW Festival: najnowsze wiadomości z "The Game of Thrones"
  • Wiadomości od bohaterów "Gry o tron" Sophie Turner i Macy Williams
Ostatni sezon

Od premiery pierwszego sezonu "Game of Thrones" minęło siedem lat. W 2018 r. Autorzy projektu planują zakończyć strzelanie do sezonu 8. Macy Williams nie zaprzecza, że ​​będzie tęsknić za swoją bohaterką i całą ekipą filmową:

"Ostatnio postanowiłem przejrzeć pierwszy sezon Gry o Tron i przekonałem się, że, jak się okazało, grałem o wiele lepiej kilka lat temu. Interesujące było dla mnie przeanalizowanie, jak zmieniła się moja bohaterka, iw rezultacie zdałem sobie sprawę, że mój brak doświadczenia zagrał mi w ręce, a gra była bardzo żywa i prawdziwa. Może chodzi o młodzieńczą emancypację. Rzeczywiście, wraz z doświadczeniem pojawiają się obawy, które należy przezwyciężyć, aby dobrze grać. Miałem szczęście pracować z prawdziwymi profesjonalistami i staliśmy się bardzo dobrymi przyjaciółmi, staliśmy się jedną wielką rodziną. Wiele przeszliśmy, łącznie z testem sławy. Wspólnie stworzyliśmy wspaniały i piękny projekt. Ale wszystkie dobre rzeczy również kończą się kiedyś. I to też jest dobre. Seria nie może być nieskończona, aby nie zanudzić widza. Wkrótce zobaczycie końcowe sceny, będzie to interesujące, ale ja, oczywiście, nie powiem ani słowa. "