Teraz słynna 32-letnia aktorka Mila Kunis jest w ciąży z drugim dzieckiem, ale to nie znaczy, że rzuciła swoją półroczną córkę Wyatt Isabel na karmienie piersią. Co więcej, do karmienia aktorka nie chowa się w zacisznych miejscach, ale robi to gdzie tylko zechce. Takie zachowanie Mila nie jest dla wielu jasne, co powoduje wiele negatywnych opinii na temat jej zachowania w Internecie.

Kunis wyjaśniła jej zachowanie

Aby umieścić wszystkie punkty powyżej "i" Mila postanowiła udzielić wywiadu na temat karmienia piersią w edycji Vanity Fair. Oto co powiedziała aktorka:

"Wiesz, traktuję tych ludzi, którzy popierają kobiety, tak długo, jak on sprawia, że ​​czuje się szczęśliwsza. Dla wielu, jak dla mnie, najważniejsze jest to, że dziecko jest pełne. Ja, pomimo ciąży, nadal karmię piersią moją córkę i robię to na jej prośbę. Ona może poprosić o posiłek w każdej chwili, a ja nie zawsze idę na emeryturę. Tak, przyznaję, że mogę karmić Wyatta gdziekolwiek: lotnisko, restaurację, sklep, park itp. i nie zawsze mam narzuty na siebie. Chcę, aby wszyscy zrozumieli teraz, że karmię moje dziecko w miejscach publicznych tylko dlatego, że jest głodny i nie obchodzi mnie, czy będzie to butelka czy moja pierś. I nie obchodzi mnie, co ludzie o tym myślą. "

Ponadto Mila opowiedziała trochę o zachowaniu się ludzi wokół niej w czasie karmienia piersią:

"Na początku nic nie mogłem zrozumieć. Kiedy wyciągnąłem swoje piersi dla mojej córki, ludzie zaczęli się odsuwać ode mnie, wielu patrzyło na mnie z potępieniem. Ashton i ja często myślimy w ten sposób: "Mój Boże, czemu na to patrzysz?". W tym, że wyjąłem moją klatkę piersiową, nie ma żadnych skutków seksualnych. To po prostu jedzenie dla mojej córki. Niestety, w naszym społeczeństwie kobieca pierś jest wysoce zseksualizowana i nie możemy nic z tym zrobić. Dlatego oto, co chcę powiedzieć na zakończenie: "Jeśli nie lubisz karmienia piersią, to po prostu nie patrz."
Czytaj także
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po pogłoskach o trzeciej aktorce w ciąży
  • Mila Kunis spędzała czas z dorosłym synem Dymitrem na placu zabaw w Hollywood

Mila i Ashton są szczęśliwi w małżeństwie

Kunis i Kutcher zaczęli spotykać się w kwietniu 2012 r., A w lutym 2014 r. Mila i Ashton ogłosili swoje zaangażowanie. Około 7 miesięcy po tym wydarzeniu para miała pierworodnego, córkę Wyatt Isabel. 4 lipca 2015 Kunis i Kutcher pobrali się. Na początku lipca tego roku okazało się, że aktorzy czekają na drugie dziecko. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że ​​była niezwykle szczęśliwa w małżeństwie i była wdzięczna Ashtonowi Kutcherowi za miłość i troskę, jaką daje ona i jej córce.

У пары растет  дочь Уайетт Изабель Девочка получает грудь по-требованию Мила кормит грудью дочь в общественных местах
Кунис ждет второго ребенкаМила и Эштон счастливы вместеМиле все равно, что думают окружающие