Amerykańska aktorka Mila Kunis jest teraz mile widzianym gościem w licznych programach telewizyjnych, ponieważ bierze udział w trasie promocyjnej swojego nowego filmu "Very Bad Moms", będąc w interesującej pozycji. Niezwykle interesujące jest zaproszenie takiej gwiazdy do każdego przedstawienia: możesz porozmawiać o pracy i zapytać o swoje życie osobiste.

Wygląda na to, że Mile bardzo łatwo dała jej drugą ciążę, dlatego też gwiazda filmów "Wspinaczka Jowisz" i "Czarny łabędź" już myśli o następnym spadkobierczyni rodziny Kutcher-Kunis.

Opowiedziała o tym w programie Ryana Sekresta:

"Po mojej myszy Wyatcie i dziecku, które teraz mam, chcemy mieć kolejne dziecko. Tak, tak, oboje chcemy tego. Ashton i ja zrobimy krótką przerwę i zastanowimy się, czy nasza rodzina jest już pełna, czy też musimy kontynuować. Jestem pewien, że to zrozumienie przyjdzie bardzo łatwo. "
Czytaj także
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po pogłoskach o trzeciej aktorce w ciąży
  • Mila Kunis spędzała czas z dorosłym synem Dymitrem na placu zabaw w Hollywood
Nie idealna matka

Oczywiście gwiazda również zatrzymała się w swoim nowym filmie. Zauważyła, że ​​ten film będzie równie interesujący dla zupełnie innych widzów, niezależnie od wieku i płci:

"Oczywiście mamusie mogą porównywać się z głównymi postaciami. Ale dla mężczyzn będzie również interesujące oglądanie naszej komedii, aby lepiej zrozumieć, jak czują się ich dziewczęta lub matki. "

Mila przyznała, że ​​sama jest bardzo odległa od wizerunku "idealnej mamusi":

"Po prostu nie ma równowagi w macierzyństwie! Dziewczyny, polecam po prostu o tym zapomnieć. "
Беременная Мила Кунис уже планирует третьего ребенка Кунис не скрывает, что она далеко не безупречная мама Я верю, что можно почувствовать, когда твоя семья полная