Przez dziesięć lat owocnej pracy w branży modowej, Carly Kloss wielokrotnie próbowała naśladować seksownych superbohaterów, a czerwcowy numer magazynu InStyle nie jest wyjątkiem. Tysiące pokazów, jasne lokale na pokazach, setki obozów reklamowych, okładki światowych magazynów o modzie, co może zaskoczyć nas piękna długonoga? Podbijając świat zaawansowanej technologii, prowadząc studia feministyczne na New York University, a nawet organizując kurs ekspresowy w programowaniu z Kode With Klossy! Jesteśmy pewni, że jesteś również zaskoczony!

Июньская обложка журнала

Czerwcowa okładka magazynu

Na tle pejzaży miejskich w St. Louis fotograf Carter Smith nakręcił prawdziwy hitu fantasy. Carly w seksownych strojach podkopała samochód, walczyła z cyborgami i nie zapomniała pokazać swoich pięknych danych supermodelek. W przerwach między scenami produkcyjnymi Kloss dzieliła się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat pracy, polityki, równości płci i feminizmu.

Uwielbiam uczucie adrenaliny we krwi, gdy wychodzę na czerwony dywan lub pracuję na planie, nagrywam krótki film lub szósty występ w serialu, bez względu na to, gdzie jestem. Na znak zodiaku, jestem Lwicą, być może w tym wyjaśnieniu?
Карли Клосс спасла мир

Carly nigdy nie zatrzymuje się na tym, co zostało osiągnięte, nieustannie poszukując siebie i granic swoich umiejętności:

Po ukończeniu edukacji szkolnej poświęciłem się całkowicie karierze modelowania, ale w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że nie mam tego dość. Szukałem inspiracji w nauce i znalazłem się, nie uwierzysz w programowanie! W rezultacie pojawiło się pragnienie tworzenia i organizowania kursów ekspresowych w programowaniu Kode z Klossy, równolegle lubiłem "teorię feminizmu" i przeprowadzałem badania na temat płci na New York University. Jest to niezwykle inspirujące i poszerza granice wiedzy.
Карли Клосс открыла курсы по программированию

Jeśli uważasz, że Carly Kloss z młodości z łatwością trzepotała mu po piętach, to jesteś głęboko w błędzie!

Szczerze mówiąc, zanim zacząłem pracować jako modelka, nie rozumiałem, dlaczego musiałem torturować się butami na wysokich obcasach. Zaczynając od castingu, kupiłem moje pierwsze buty od Target. Stali się moim testem na siłę, musiałem spróbować nauczyć się chodzić po piętach.
Карли Клосс Czytaj także
  • Fotogeniczny poziom "gwiazdy": 8 obserwowało tajniki pracy!
  • Ciasto Tili-tili: Sekretne Carly Closs i Joshua Kushner okazywali uczucia
  • Irina Sheik we wspaniałym stroju zaćmił wszystkich na rozdaniu nagród The Fashion Awards 2017

Jaki jest sukces 24-letniej supermodelki: szczęście, dane fizyczne czy niesamowity pracoholizm?

Jestem wdzięczny losowi i rodzicom za wiele, przez dziesięć lat pracy udowodniłem, że zasługuję na status supermodelki. Nie każda piękna dziewczyna może pozostać w biznesie i wytrzymać ciągłą rywalizację. W wieku 24 lat odniosłem sukces i popyt, moje 10-letnie doświadczenie pozwala mi nawet zadzwonić do modelki.
Карли Клосс в образе супергероини