Była dama Francji stała się bohaterem portalu Yahoo Entertainment, w przeddzień trasy koncertowej po Ameryce Północnej, wspierając album "French Touch". Carla Bruni opowiedziała o swoim życiu poza polityką, rodziną i chęcią samorealizacji w kreatywności.

Бруни вернулась к выступлениям

Carla Bruni wróciła do występów

Carla Bruni absolutnie nie jest typową pierwszą damą, ponieważ w jej życiu wielokrotnie zmieniała role, otwierając dla współpracowników i fanów nowe aspekty jej talentu. Pokazała się jako modelka, aktorka, pisarka, muzyk, piosenkarka, osoba publiczna i zawsze z trwogą związaną z małżeństwem i małżeństwem. Według Bruni, łatwo położyła kres roli pierwszej damy Francji:

"Nie mam ambicji politycznych, zawsze koncentrowałem się na muzyce i kreatywności. Interesujące jest dla mnie mówienie o sztuce i kulturze, a ja ignoruję wiadomości, więc nie proś mnie o komentarz na temat wydarzeń mających miejsce na świecie. Oczywiście, polityka była częścią mojego życia i pomogłem mężowi, ale teraz chcę poświęcić się całkowicie rodzinie i muzyce. "
Карла Бруни

Piosenkarz zauważył, że w oczekiwaniu na rozpoczęcie trasy po Ameryce Północnej:

"Teraz koncentruję się na pracy, organizowaniu przedstawień i na tym, co dzieje się na scenie. Emocjonalnie - to trudne, bo koncerty wymagają dużego zwrotu. Tylko rodzina i komfort w domu pomagają w pełni zapełnić się energią, tam znajduję schronienie przed zmęczeniem. "
Пара тяжело переносила слежку журналистов

Para nie mogła znieść nadzoru dziennikarzy

Карла Бруни

Karla Bruni z mężem Nicolasem Sarkozym

Zapytany przez dziennikarza, w jaki sposób zakończyła się kariera polityczna męża w rodzinie i ich związek, Bruni odpowiedział uśmiechem:

"Teraz w naszym życiu nowy rozdział, pełen spokoju i kreatywności. W czasie prezydencji było to trudne, reklama stała się ciężarem dla całej rodziny. Musiałem porzucić kreatywność i poświęcić się pracy mojego męża, aby być blisko oficjalnych wydarzeń, aby go wspierać. Stale byliśmy na muszce i omawialiśmy każdy krok ".
Пара вмесет с 2007 года

Przypomnijmy, że romans pary małżeńskiej rozpoczął się jesienią 2007 roku, wkrótce po oficjalnym rozwodzie Sarkozy'ego z drugą żoną. Po licznych publikacjach i inwigilacji paparazzi, w styczniu 2008 roku potwierdzili oni swój związek na konferencji prasowej, miesiąc później ślub odbył się w Pałacu Elizejskim. Zwróćmy uwagę na interesujący fakt, był to pierwszy raz w historii tego kraju, kiedy głowa państwa była w związku małżeńskim, pełniąc funkcję prezydenta.

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Nierozpoznana Linda Evangelista na lotnisku w Nowym Jorku
  • Carla Bruni wygłosiła szczery wywiad na temat jej życia osobistego i kariery piosenkarki
  • Sexy Carla Bruni zaprezentowała nowy singiel i wygłosiła szczery wywiad

Carla Bruni i Nicolas Sarkozy wychowują dwoje dzieci, 17-letniego syna Orelena ze związku piosenkarza z filozofem Rafaelem Entovenem oraz sześcioletnią córkę Julię, urodzoną w małżeństwie z politykiem. Piosenkarka z miłością opowiada o hobby jej syna i córki:

"Mam muzyczne dzieci. Syn gra dobrze na fortepianie i gitarze, chociaż teraz porzucił studia i nie zareagował na moje prośby o kontynuowanie nauki. Co mogę z tym zrobić, jeśli nie chcę? A Julia lubi śpiewać, śpiewa piosenki z kreskówek Disneya "Mary Poppins", "Zimne serce", "Kopciuszek". Chociaż wszystko to jest na poziomie hobby, nic więcej. "
На прогулке с мужем и дочерью Джулией

Na spacerze z mężem i córką Julią