Słynna 49-letnia piosenkarka Kylie Minogue około rok temu rozstała się ze swoim 30-letnim kochankiem Joshua Sass. W 2017 roku Kylie nie mogła znaleźć nowej pasji, w przeciwieństwie do Joshuy. Ponadto Minogue wielokrotnie powtarzała, że ​​jej serce jest złamane, a ostatni wywiad piosenkarza udowodnił to jeszcze raz.

Кайли Миноуг для журнала Red Magazine

Kylie Minogue dla Red Magazine

Oświadczenia Minogue dla magazynu Red Magazine

Kylie rozpoczęła swój wywiad od tego, co powiedziała o związku z małżeństwem oraz o tym, że rozstała się z Sass. Tak powiedziała celebra:

"Kiedy miałem związek z Joshuą, byłem bardzo szczęśliwy. Pierścionek zaręczynowy od niego przyniósł mi niezapomnianą przyjemność i pomyślałem, że w końcu poznałem mojego mężczyznę. Później jednak musiałem zerwać stosunki i bardzo na tym cierpiałem. Teraz, rok później, rozumiem, że mój czas na ślub minął. W moim życiu nie będzie więcej eksperymentów związanych z zaangażowaniem i przygotowaniem do ceremonii zaślubin. Te chwile dawały mi podstawy do refleksji i ujawniały dla mnie nowe emocje. Ogólnie doszedłem do wniosku, że małżeństwo nie jest tym, czego chcę. Tylko sam format związku, który implikuje ten związek, nie pasuje do mnie. "
Джошуа Сасс и Кайли Миноуг

Joshua Sass i Kylie Minogue

Mimo dalszych trudności Kylie powiedziała, że ​​ten test miłości uczynił ją znacznie silniejszą niż przed zerwaniem z Sassem:

"Dziękuję Bogu za to, że daje mi możliwość kochania Jozuego. Jest to ogromne doświadczenie, po którym nastąpiła bardzo trudna praca do odtworzenia. Po przerwie długo chorowałem psychicznie, ale tego nie można było uniknąć. W rezultacie rok 2017 stał się dla mnie wyjątkowy, tym, z którym zacząłem żyć w nowy sposób. Mimo wielu trudności, ostatni rok był wspaniały. "
Кайли благодарит Бога за любовь к Сассу Czytaj także
  • 16 gwiazd, które mogłyby przezwyciężyć okropne choroby
  • Kylie Minogue opisała, w jaki sposób została wyleczona z depresji po jej pobycie w Tajlandii
  • Kylie Minogue odwiedziła wyścig samochodowy w Santiago

Sass zdobył sławę Alfonso

O bliskich stosunkach Kylie i Joshua stali się znani w 2015 roku. Dwa miesiące później Sass złożył ofertę słynnemu śpiewakowi, a ona przyjęła pierścionek zaręczynowy. Ślub miał się odbyć w 2017 r., Ale kilka miesięcy wcześniej Minogue anulował małżeństwo z powodu zdrady ukochanej osoby. Mówi się, że za plecami miał romans z 35-letnią Martą Milance, z którą miał silne uczucia. Jeśli chodzi o Kylie, piosenkarka potrzebowała Joshua tylko ze względu na pieniądze.

Марта Миланс

Marta Milance

Pomimo faktu, że Minogue odwołała ślub, Martha Alphonse nie spotkała się przez długi czas. Następną "ofiarą" Sassa była Harriet Colling, która również odwołała jego małżeństwo na kilka dni przed ogłoszoną datą. Mówi się, że dziewczyna podejrzewała, że ​​coś jest nie w porządku, ponieważ zainteresowanie Joshui jej finansami było bardzo duże.

Харриет Коллинг

Harriet Colling