43-letnia aktorka, gwiazda filmowa "Szybcy i wściekli" oraz "Dzień szkolenia", nie było tak łatwo pozbyć się ciężaru, jaki zdobyła podczas ciąży. Szczerze podzieliła się swoim know-how z reporterami edycji Shape: dietą i harmonogramem szkoleń.

Обложка журнала

Zdjęcie pięknej Ewy zdobiło okładkę magazynu poświęconego sprawności i zdrowemu stylowi życia i to nie przypadek. Aktorka może bardzo dobrze służyć jako przykład dla młodych matek, jako kobieta, która mimo swojego dojrzałego wieku była w stanie powrócić do doskonałej fizycznej formy, rodząc 2 dzieci w ciągu 2 lat.

Яркий весенний образ от голливудской красавицы Евы Мендес, Shape, Апрель 2017 Honorowy dekret

Przypomnijmy, że po urodzeniu drugiego dziecka Amada Lee pod koniec kwietnia ubiegłego roku, Eva przez długi czas zniknęła z pola widzenia paparazzi i świeckich obserwatorów. Aktorka z głową pozostawiła opiekę nad niemowlętami i sympatycznym mężczyzną i zrobiła to z własnej woli. Señora Méndez przyznała, że ​​jej głównymi priorytetami są córki Esmeralda Amada i Amada Lee. Oczywiście, a mąż, główny dziennikarz tego roku, nie pozostaje bez uwagi na sześcian pełen temperamentu.

Ева Мендес в фотосессии Shape, Апрель 2017

Eva Mendez powiedziała, że ​​zamiast uczestniczyć w różnego rodzaju festiwalach filmowych i czerwonym dywanie, w towarzystwie męża woli spędzać czas z dziewczynami. Całkowite zatrudnienie nie przeszkadza aktorce w spłacaniu czasu, a mimo to status ten zobowiązuje!

Tajemnice utraty wagi od Evy Mendes

To właśnie Eve powiedziała dziennikarzom o jej powrocie do doskonałej formy:

"To zadanie nie było proste. Po pierwsze, zawsze dużo się ruszałam, prawie stałam na nogach. Oczywiście zajmowałem się moimi dziewczynami, ale nie zapomniałem też o siłowni. "
Ева признает, что вернуть былую стройность было для нее весьма сложной задачей

Szkolenie Eva Mendes w zakresie sprawności fizycznej, jak powiedziała, to było kilka godzin, które mogła poświęcić samej sobie:

"Jeśli mam co najmniej godzinę, którą mogę spędzić w otoczeniu symulatorów" szlifujących "moje ciało, to zawsze będę z tego korzystał."
Прекрасная Ева Мендес в фотосесиии Shape, Апрель 2017

Tryb treningowy Eve wyglądał następująco: wizyta na siłowni 3 razy w tygodniu. Było to połączenie obciążeń kardio i ćwiczeń siłowych. Jeśli ważne wydarzenie jest zaplanowane w harmonogramie Eva Mendes, trenuje do 5 razy w tygodniu. Równie ważną częścią jej planu jest racjonalne żywienie. Eva uważnie obserwuje swoją dietę.

Как Ева Мендес худела после родов фото Czytaj także
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!
  • Eva Mendes przedstawiła swoją własną kolekcję ubrań w superstylowym obrazie
  • 17 głównych przystojnych ludzi z historii świata

Jest pewna, że ​​kluczem do dobrej sprawności fizycznej jest "właściwe białko":

"Postrzegam jedzenie jako paliwo dla mojego ciała. Do jedzenia biorę w ten sposób. Więc bardzo zwracam uwagę na to, co jem. W naszej rodzinie zwyczajowo jemy dużo ziaren i ryżu, takie potrawy są również w mojej codziennej diecie. Oprócz tych produktów o wysokiej zawartości białka, uwielbiam warzywa liściaste, sałatki, ryby i różne warzywa. Na moim biurku zawsze znajdzie się miejsce na takie pożywienie, jak na przykład filmy z płatkami zbożowymi. Przykład mojego lunchu: łosoś i ryż z sałatką. "