Aktorka Hollywood Salma Hayek w wieku 50 lat może dać szanse młodszym kolegom. Meksykańska udzieliła wywiadu The New Your Times, w którym bez wahania podzieliła się swoimi niesamowitymi nawykami kosmetycznymi.

Разложила по полочкам 50-летняя Сальма Хайек поделилась бьюти-рутиной

Okazuje się, że malutka i inteligentna aktorka nie jest fanką szalenie drogich kosmetyków i preferuje sprawdzone receptury. Będziesz zaskoczony, ale Salma nadal używa wskazówek pielęgnacyjnych od swojej babci! To jest z jej możliwościami finansowymi ...

Хороша почти без косметики Naturalna pielęgnacja i minimalistyczny makijaż

Mądra babka aktorki powiedziała, że ​​nie powinieneś używać kosmetyków rano. Salma nigdy nie nakłada kremu na twarz przed południem. W końcu jest pewna, że ​​skóra dobrze wypoczęta w nocy nie potrzebuje dodatkowego "karmienia" W środku dnia gwiazda filmów "Frida" i "Everly" używa różanej wody i kremu nawilżającego. Przed pójściem spać - do prania, ale nie wodą lub tonikiem, ale olejem kokosowym.

Естественная красота

Mając takie luksusowe włosy, gęste, grube, kręcone, Salma ma tylko jedno pragnienie - wyprostować je. Rzadko wychodzi z domu, nie zakładając specjalnych zamków, aby wygładzić włosy.

Czytaj także
  • Salma Hayek skomentowała pojawienie się Barbie z twarzą Fridy Kahlo
  • Reese Witherspoon i Salma Hayek ze swoimi córkami stały się głównymi gwiazdami premiery filmu "Time Fracture"
  • Salma Hayek w uroczej sukience stała się główną gwiazdą festiwalu w Palm Springs

Minimalna ilość kosmetyków jest głównym credo celebrytów na każdy dzień. Podczas publicznych wydarzeń artystka zmuszona jest do udziału w pełnej paradzie, więc w zwykłym życiu woli spryskać twarz i delikatnie przyłożyć jej usta do ust.