57-letnia gwiazda filmowa Sean Penn, którą łatwo rozpoznać po pracy w filmach "Tajemnicza rzeka" i "Ganmen", stała się gościem audycji pod nazwą WTF Podcast, prowadzonej przez słynnego komika Marka Marona. W rozmowie z Pennem prezenter poruszył wiele interesujących tematów, ale wszystkie dotyczyły jego życia osobistego.

Шон Пенн

Sean Penn

Sean mówił o związku z Robin Wright

Ci fani, którzy śledzą życie 57-letniego aktora wiedzą, że przez 20 lat był w związku ze swoim kolegą Robin Wright. Podczas małżeństwa aktorzy wielokrotnie się nie zgadzali, a teraz, w 2010 roku, zarejestrowali rozwód. Powód wielu nieporozumień dotyczył różnych podejść do wychowywania dzieci. Ten aspekt stał się kluczowy dla projektowania procesu rozwodowego i ciągłych skandali między celebrytami. Pomimo tego, że od momentu separacji minęło 8 lat, aktorzy nadal mówią niepochlebnie o sobie nawzajem. Oto, co Penn mówi o Wrightu:

"Mogę śmiało powiedzieć, że nie jesteśmy w dobrych stosunkach. Mówiąc krótko, nie dogadujemy się. "
Шон Пенн и Робин Райт

Sean Penn i Robin Wright

Po tym Sean postanowił porozmawiać o tym, jak on i jego żona komunikują się z dziećmi:

"Teraz, gdy dzieci dorastały, możemy rozmawiać z nimi na różne sposoby. Myślę, że to dobrze, bo będą mieli pomysł, że komunikacja może być wszechstronna, a nie jednostronna. Dzięki temu dzieci formułują własną opinię na temat tego lub innego pytania. Ogólnie rzecz biorąc, Robin i ja nie doszliśmy jeszcze do tego, jak powinna wyglądać edukacja estetyczna naszych dzieci. "
Шон Пенн с детьми - Дилан и Хоппером

Sean Penn z dziećmi - Dylan i Hopper

Dalsza rozmowa ze słynnym aktorem stała się tematem show biznesu, który teraz przyciąga jego potomstwo. Pomimo faktu, że sam Penn pracuje w kinie, ten temat jest dla niego nieprzyjemny, ponieważ aktor wielokrotnie mówił, że nie lubi show-biznesu. Mimo to są to słowa, które Sean określił jako dziecięce hobby:

"Nie powiem, że nie jestem zadowolony z wyboru moich dzieci. Jeśli show-biznes przynosi im przyjemność, a oni są szczęśliwi, to nie będę przeciwny ich trybowi życia. Są już dość dorośli, aby podejmować samodzielne decyzje. "
Шон Пенн против шоу-бизнеса

Sean Penn przeciwko show-biznesowi

Czytaj także
  • Syn Seana Penna i Robina Wrighta aresztowany
  • Sean Penn: porażka literackiego debiutu i stare rany miłosne
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!

Penn postanowił porozmawiać o miłości

Po tym jak temat byłej żony i dzieci został "rozłożony na półkach", Maron postanowił zapytać słynnego aktora, czy jest gotowy na zbudowanie nowego związku z kobietą. Tak powiedział Sean:

"Nie będę teraz grymasował, demaskuję i mówię, że nie chcę miłości. Oczywiście, chcę związku i będę szczęśliwy, jeśli uda mi się znaleźć kobietę, która może dać mi szczęście. Jednak niestety w naszym świecie jest to bardzo trudne. Dla mnie relacje powinny być przede wszystkim korzystne dla obu stron. Jeśli zrozumiem, że dałem o wiele więcej w związku, niż otrzymuję, bardzo szybko się nudzę. Jestem pewien, że jeśli spotkam osobę, która będzie przestrzegać tej jednej zasady, zatrzymam go obiema rękami. "
Шон открыт для любви

Przypomnijmy, że za Seanem Pennem utknął przydomek "Hollywood Lovelace". W 1985 roku poślubił Madonnę, ale małżeństwo trwało tylko 4 lata. W 1996 roku Sean był żonaty z Robin Wright, której związek trwał 14 lat. Od stycznia 2014 do czerwca 2015 roku Peng był ukochaną słynnej aktorki Charlize Theron, ale nie był nią zachwycony. Teraz 57-letni aktor jest często zauważany w towarzystwie młodych dziewcząt, ale nie zamierza reklamować relacji z jednym z nich.

Шон Пенн и Мадонна

Sean Penn i Madonna

Шарлиз Терон и Шон Пенн

Charlize Theron i Sean Penn

Пенн часто проводит время в компании молоденьких девушек