Jennifer Lawrence tymczasowo pozostawiała splamienie na czerwonym dywanie i zmianę sukienek z debiutanckiej kolekcji Marii Grazia Curie dla Diora i postanowiła spędzić wieczór w towarzystwie najlepszej przyjaciółki Laury Simpson i gospodarza programu Andy Cohena.

Дженнифер Лоуренс и Лора Симпсон стали гостьями шоу Энди Коэна

Jennifer Lawrence i Laura Simpson zostali gośćmi programu Andy'ego Cohena

Andy Cohen, znany producent i prowadzący na pół etatu popularny program, przygotował solidną listę trudnych i prowokacyjnych pytań Jennifer i Laury. Dziewczyny odpowiednio sparaliżowały, ale publiczność mogła zobaczyć ich zażenowanie.

Co sprawiło, że Jennifer Lawrence się zarumieniła? Zapytana o najlepszy pocałunek w swoim życiu, mętnie odpowiedziała:

Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.
Дженнифер не знает, что такое «звёздные замашки»

Prowokacja od lidera okazała się sukcesem i, wykorzystując zamieszanie aktorki, zaprosił najlepszą przyjaciółkę Laurę Simpson do udziału w specjalnej rubryce. Dziewczyna musiała odpowiedzieć na "bardzo osobiste" pytanie dotyczące Jennifer lub odmówić, popijając ogromny kieliszek koktajlem. Oczywiście, Cohen nie ograniczył się do dwóch lub trzech pytań, a jej najlepsza przyjaciółka musiała wziąć na siebie ciężar, ryzykując upijanie się i dzielenie wszystkich sekretów Lawrence'a w powietrzu.

Лора Симпсон стойко выдержала испытание

Laura Simpson przeszła próbę.

Na szczęście Simpson nie jest nieśmiały i ostrzegł prezentera, że ​​jest gotowa wypić kałużę, niż zdradzić sekrety Jennifer. Laura odmówiła odpowiedzi na pytania o złe nawyki i z którymi nie chciała grać w filmach, ale ujawniła sekret o pseudonimach niekochanych filmowców. Okazało się, że to tajemnicze "Pickle", "Lady in Red" i "Lady", których te osoby pozostały niejasne. Nieco później Jennifer przyznała, że ​​z wielką przyjemnością "wypchnęła z naszej planety" pewnego Jamesa z projektu Vanderpump Rules. Dlaczego młody człowiek zasługuje na taką pogardę, dziewczyna wyraźnie milczała.

Następne pytanie, które pojawiło się na ekranie serialu, dotyczyło gwiazdorskich kaprysów Jennifer Lawrence. Niestety, według Laury, jej przyjaciółka jest bezbłędna i nie wie, co to "gwiezdne drogi".

Энди Коэн подготовил солидный список  провокационных вопросов

Andy Cohen przygotował solidną listę prowokacyjnych pytań

W wyniku niekończącego się strumienia pytań od Cohena Laura przyznała, że ​​gdyby wypiła jeden łyk ze swojego kieliszka, nie byłaby w stanie mówić.

Czytaj także
  • Nicholas Hoult i Firstborn Briana Holly'ego
  • Jennifer Lawrence ma romans z reżyserem z Kijowa
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zamieściły w sieci i zhańbiono ich na cały świat!

Dzięki stabilnej przyjaciółce Laurie Simpson, Jennifer wciąż mogła poradzić sobie z tematem jej związku z Darrenem Aronofskim i nie robić wrogów wśród kolegów.