31-letnia amerykańska piosenkarka, aktorka i autorka tekstów Ciara zadowoliła swoich fanów niezwykłą sesją zdjęciową. Zdjęcia nago wykonawcy zostały opublikowane na stronach publikacji Harper's Bazaar, której głównym bohaterem stała się ostatnio.

Сиара

Ciara

Ciara opowiedziała o zmianach w swoim życiu

Teraz udana aktorka przywołuje swojego 2-letniego syna Futchera i czeka na najwcześniejsze narodziny kolejnego dziecka. Ojcem dziecka tego ostatniego jest Russell Wilson, którego Ciara poślubiła latem 2016 roku. W sesji zdjęciowej, która spowodowała wiele hałasu w Internecie, można zobaczyć nie tylko piosenkarkę z Futcherem, ale także zapoznać się z jej wywiadem.

Сиара с сыном Фьючером

Ciara ze swoim synem Futurem

Opowiadając o tym, co dzieje się w życiu, Ciara zaczęła słowami szczęścia:

"Nie masz pojęcia, jaka jestem szczęśliwa. Myślę, że to widać, bo nie mogę spędzić ani minuty bez uśmiechu. Jestem przytłoczony emocjami, bo wkrótce będę miał kolejne dziecko. Idę do łóżka, zamykam oczy i wyobrażam sobie, jak wielkie to będzie. Teraz w naszym domu biega jedno dziecko, a wkrótce będzie ich dwóch. A to oznacza, że ​​będziemy ścigani większą ilością dziecięcych śmiechów, hałasu i zgiełku. Czy to nie szczęście? "
Скоро у Сиары родится еще один ребенок

Wkrótce Ciara będzie miała kolejne dziecko

Potem Ciara opowiedziała trochę o tym, dlaczego przestała komunikować się ze swoim ojcem, Futcherem:

"Ten temat jest dla mnie bardzo trudny. Nie mogę powiedzieć wszystkiego, co wydarzyło się między mną a raperką Future, ojcem mojego pierwszego dziecka. Powiem tylko jedno, że mnie nie zrozumiał. Żył swoim życiem, oddzielonym ode mnie i syna. Nie wspierał mnie w moich wysiłkach, reagował negatywnie na jakiekolwiek kroki w jego karierze i marzył o czymś zupełnie innym niż ja. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że to ślepy zaułek. Już nas nie ma. Należy odejść i zacząć się rozwijać. Relacje z Dalszym udusiły mnie, a ja po prostu bałem się zatracić. Odszedłem, bo naprawdę kocham życie. "
Сиара в фотосессии для журнала Harper's Bazaar

Ciara w sesji zdjęciowej dla magazynu Harper's Bazaar

W życiu Ciara jest inna osoba, która pośrednio wpływa na jej karierę. W sieci i nie tylko, fani stale porównują ją z Beyonce, ponieważ praca piosenkarzy i ich wygląd są bardzo podobne. Tak powiedziała Ciara:

"Wiesz, jeśli kobiety są naprawdę silne, to kiedy się spotykają, po prostu się uśmiechają i życzą sobie powodzenia. W naszym świecie, w którym okrucieństwo i kłamstwo są bardzo trudne do przetrwania bez wsparcia. Ponadto wciąż jest miłość. To jest to uczucie, które staram się przekazać każdemu. Staram się nie przeklinać i nie lubię tego. "
Сиара пытается всем донести любовь Czytaj także
  • Ciara zostaje ambasadorem Pandory
  • Ciara podzieliła się zdjęciami Russella Wilsona i ich córki
  • Ciara i Russell Wilson po raz pierwszy pokazali dziesięciomiesięczną córeczkę

Ciara opowiedziała o swoim śnie

Czym jest wywiad bez opowiadań o śnie? Ciara również powiedziała trochę o tym:

"Zacząłem tworzyć muzykę dość wcześnie. W wieku 16 lat podpisałem kontrakt z wytwórnią, a w 19 wydałem pierwszy album. To właśnie uniemożliwiło mi ukończenie studiów. Zdobycie wykształcenia jest marzeniem mojego życia. Mogę powiedzieć, że prędzej czy później go zrealizuję. Kiedy mogę kontynuować naukę, nie wiem, ale naprawdę chcę wierzyć, że to się nie stanie pod koniec mojego życia. "
Сиара рассказала о своей мечте закончить колледжСиара не стесняется позировать обнаженной

Ciara nie jest nieśmiała, by pozować nago