Gordon Ramsey jest słynnym szefem kuchni. Ma 16 gwiazd Michelin. Na przykład jego restauracja w stolicy Wielkiej Brytanii Restaurant Gordon Ramsay ma trzy gwiazdki, o których marzą jego koledzy restauratorzy na całym świecie. .

Гордон Рамзи «засветился» в Малибу на своем Ferrari за 300 тысяч долларов

Niedawno restaurator zwrócił uwagę paparazzi w Malibu, obok zakładu w Nobu. Wybrał się na kolację z 17-letnią córką, Holly, na stromym sportowym samochodzie Ferrari. Samochód został wyceniony na kwotę rundy - 300 000 $.

Гордон Рамзи на авто Podwójne standardy lub poprawna edukacja?

Żeby być zaskoczonym? Stan restauratora od dawna szacowany jest na 113 milionów. W tym życiu wszystko sam osiągnął. A jego czworo dzieci nie otrzyma wielomilionowego stanu swojego ojca. Ramsay jest przekonany, że sami muszą osiągnąć wzrost kariery zawodowej.

Гордон Рамзи с дочкой Холли

Gordon zabrania spadkobiercom chodzenia do drogich restauracji, dzieci pracują w jego instytucjach, aby zarobić własne kieszonkowe.

Повара-миллионера сфотографировали в дорогущем Ferrari с дочкой Czytaj także
  • Gordon Ramsay: "Moje szczęście nie powinno działać dla moich dzieci!"
  • Cristiano Ronaldo przestał być najlepiej zarabiającą gwiazdą w Europie
  • Orlando Bloom skomentował swoje skandaliczne zdjęcia i ponownie trafił w obiektyw!
Повар с семьей

Zdaniem milionera dzieci są po prostu zobowiązane do zrozumienia, jak trudne są materialne korzyści. Jest przekonany, że uparte osiągnięcie sukcesu daje wspaniałe uczucie.