26-letni aktor Daniel Radcliffe, znany wielu z roli Harrego Pottera, przyznał się ostatnio do tego, że przez długi czas był zakładnikiem jego złego nawyku, ale teraz nie cierpi z tego powodu. Daniel powiedział reporterowi The Telegraph, jak udało mu się przezwyciężyć alkoholizm.

Siłownia - główna rzecz w życiu Radcliffe

To, że młody aktor nie może przeżyć dnia bez alkoholu, stało się znane około 5 lat temu, kiedy paparazzi byli wielokrotnie fotografowani w stanie odurzenia. To wtedy Internet zaczął pojawiać się wiadomości od przyjaciół i kolegów o poważnym stanie psychicznym Daniela. Był tak przywiązany do małego czarodzieja Harry'ego, że jego sława nie pozwalała aktorowi nie tylko istnieć i pracować w spokoju, ale także żyć. Kiedy ostatni film o przygodach Pottera Radcliffe'a miał miejsce, pomimo określonych w umowie warunków, pojawił się pijany przed kamerami. Producenci bardzo nie lubili tego obrazu, o czym wielokrotnie był informowany. Po zakończeniu zdjęć Daniel pogrążył się w okropnej depresji i zaczął zamieniać się w alkoholika. Jednak teraz nie pił od 3 lat, a aktor opowiedział o tym, jak udało mu się przezwyciężyć jego uzależnienie:

"Kiedy piłem, stałem się zupełnie inną osobą. Nie wiem, czy dobrze, czy źle, bo po prostu nie pamiętam. Każdego dnia dawałem mojej rodzinie wiele problemów, ponieważ po wypiciu nie byłem całkowicie świadomy tego, co robię. Czasami dochodziło do tego, że mogłem obudzić się rano w obcym mieszkaniu, itp. Kiedy piłem - był to czas chaosu i zamieszania. Ciągle otrzymywałem od członków rodziny paczkę smsów z pytaniami: "Gdzie jesteś?", "Co jest z tobą nie tak?". W pewnym momencie byłem zmęczony i postanowiłem się połączyć. Jednak nie było to łatwe. Miałem ciągłe załamania i znowu wpadłem w binge. Całkiem przypadkowo wybrałem się na spacer po ulicy i zatrzymałem się tam na około 5 godzin. W tym czasie nie chciałem pić. A potem zdałem sobie sprawę, że musisz chodzić na świeżym powietrzu i uprawiać sport. Od tego czasu siłownia jest najważniejszą rzeczą w moim życiu. Na początku sam byłam tak wyczerpująca, że ​​nie miałam siły. Teraz wszystko jest inne, ćwiczę codziennie, ale raczej umiarkowanie. Teraz wcale nie piję. "
Czytaj także
  • Daniel Radcliffe skomentował temat nękania w Hollywood
  • Daniel Radcliffe w wywiadzie dla Digital Spy opowiedział o swoich planach dotyczących filmu
  • Daniel Radcliffe: Harry Potter na zawsze!

Daniel mówił o Harrym Potterze

Oprócz alkoholu, aktor przeanalizował swoją postawę wobec czarodzieja, którego gra miał od wielu lat. Podczas kręcenia w ostatnim filmie o Harrym, Radcliffe wielokrotnie stwierdził, że nienawidzi tej postaci. Jednak po latach aktor nie wyklucza, że ​​być może wróci do tej roli:

"Nie jestem gotów powiedzieć, że jestem gotów jutro iść na plan i zagrać w Pottera. Ale nie wykluczam, że jest to możliwe. Potrzebuję tylko trochę czasu ... ".
Дэниел Рэдклифф
Дэниел Рэдклифф в роли Гарри Поттера
Дэниел Рэдклифф, Эмма Уотсон и Руперт Гринт с Джоан Роулинг
Дэниел Рэдклифф долгое время был алкоголиком
Запои - это было обычное дело для актера
Актер бросил пить 3 года назад