63-letni aktor David Hasselhoff powiedział magazynowi HELLO !, że w końcu zdecydował się i złożył ofertę swojemu kochankowi, 36-letniemu Haley Roberts. Wcześniej aktor był już żonaty 2 razy, ale to nie przeszkodziło mu ponownie zostać narzeczonym.

David mówił o szczegółach zaręczyn

Główny aktor serialu filmowego "Lifeguards" Malibu złożył ofertę Haley podczas spaceru po jednej z plaż. "Atmosfera była tak romantyczna, że ​​w końcu zdecydowałem się wypowiedzieć te cenne i bardzo ważne słowa" - aktor zaczął swoją opowieść. "Zawsze mówię do wszystkich:" Musisz wyjść za mąż, kiedy zdasz sobie sprawę, że bez tej osoby nie możesz żyć, a nie wtedy, gdy chcesz po prostu z nim żyć ". Czuję to z Haley. Bez tego nie mogę żyć iz tego jestem bardzo szczęśliwy. Myślałem długo, zanim złożyłem ofertę, ponieważ, moim zdaniem, jestem bardzo stary dla mojej ukochanej. Szczerze mówiąc, kilkakrotnie przedstawiałem jej propozycję, ale potem raczej żartowałem, ale teraz wszystko pochodzi z serca - przyznał David. Powiedział dalej, że stanął na kolanie przed Robertsem i wyjął pudełko z pierścieniem, ale nie mógł nic powiedzieć, ponieważ on i jego ukochana wybuchnęli płaczem. "Oboje płakaliśmy przez 10 minut", powiedział Haley. "Byłem przytłoczony emocjami, ale kiedy zdałem sobie sprawę, że wszystko było poważne, zebrałem się razem. Następnie David zadał mi pytanie: "Czy wyjdziesz za mnie?", A ja, oczywiście, zgodziłem się z nim - powiedziała dziewczyna na zakończenie. Ponadto Roberts przyznał, że wcale nie była zakłopotana różnicą wieku, ponieważ jej zdaniem ważne jest, aby być blisko tego, którego kochasz.

Czytaj także
  • Miłość bez granic: 65-letni David Hasselhoff planuje poślubić po raz trzeci
  • Aktor David Hasselhoff zmienił swoje nazwisko
  • Bella Hadid po raz pierwszy publicznie opowiedziała o zerwaniu z The Weeknd

David i Hayley spotykają się od ponad 5 lat

Hasselhoff i Roberts po raz pierwszy zadeklarowali się jako para w 2011 roku. Odtąd prasa nigdy nie pojawiła się informacja, że ​​coś w ich związku jest złe. David miał dwa małżeństwa przed spotkaniem z Hayley, które zakończyło się rozwodem. Ponadto ma dwie córki: 25-letnią Taylor-Ann i 23-letnią Hayley.

Хейли Робертс и Дэвид Хассельхофф Дэвид Хассельхофф сделал предложение своей возлюбленной Дэвид и Хейли встречаются больше 5 лет