Nazwisko legendarnego 80-letniego reżysera, Woody'ego Allena, niedawno znalazło się na stronach gazet. A winą nie są arcydzieła, które są regularnie tworzone przez tego mistrza kina, ale jego życie osobiste.

Wywiad dla magazynu The Guardian

Przez długi czas Woody nie udzielał żadnych komentarzy na temat tego, że został oskarżony o molestowanie seksualne swojej pasierbicy Dylana, którą Alain adoptował, gdy był żonaty z Mią Farrow. Wywiad dla publikacji Dyrektor The Guardian postanowił powiedzieć, co o tym sądzi:

"Jak nie rozumiesz, że nie jestem tym zainteresowany? Nie podjąłem żadnych działań przeciwko Dylanowi i nigdy nie zamierzałem tego zrobić. Wszystko to jest jej wynalazek, zajęcie, w którym prasa brukowa nadymała skandal. Przez ponad rok byłem sprawdzany przez psychologów i pracowników socjalnych. Dokładnie przestudiowali wszystko i doszli do wniosku, że moja wina w tej całej historii zniknęła. Ta cała sytuacja bardzo mnie denerwuje, ale to nie znaczy, że może mnie złamać lub w jakiś sposób wpłynąć na moje decyzje. "

Jednak oprócz skandalu z Dylanem pojawia się jeszcze inne delikatne pytanie - małżeństwo Allena z Niebem i Previnem, drugie z jej pasierbicą. Oto jak Woody skomentował swoje małżeństwo:

"Jestem bardzo szczęśliwy w sojuszu z Sun-i Previn. Ale w życiu są bardzo trudne sytuacje, które osłabiają mnie. Ta cała sytuacja z prasą, te skandale, pokazały, że nie jestem gotowy znieść wiele. Bardzo martwię się o te wszystkie plotki. Okazuje się, że jestem mięczakiem. "
Czytaj także
  • Kate Winslet o filmie w "Kole cudów" i "Avatar"
  • Woody Allen o skandalach w Hollywood, nowym filmie i kobiecych obrazach
  • 14 gwiazd Hollywood, które nie przyszły po swoje Oscary

Skandal przed pokazem "high life"

Przed premierą Social Life na Festiwalu Filmowym w Cannes Ronan Farrow, syn Allena, który pojawił się w sojuszu z Mią Farrow, napisał list otwarty do magazynu "Hollywood Reporter". Powiedział, że prasa ponownie powstrzyma prześladowanie Woody'ego przed Dylanem. Pod tym względem w świecie kina pierwsza wiadomość nie była dyskusją o jego filmie "High Life", ale o wysysaniu szczegółów długotrwałego skandalu. Reżyserowany przez Allena, zgodnie z oczekiwaniami, był bardzo zdenerwowany tą sytuacją, ponieważ uważa zrobione zdjęcie za arcydzieło.

Po raz pierwszy informacja, że ​​Woody uwieść 7-letniego Dylana, pojawiła się w prasie w 1992 roku, zaraz po rozstaniu z reżyserem i jej matką. Następnie przeprowadzono dochodzenie i Woody został uznany za niewinnego. Jednak do tej pory już dorosły Dylan i jego syn Ronan obwiniali Alaina za tę zbrodnię.

Вуди Аллен дал интервью по поводу скандала вокруг падчерицы Вуди Ален с Мией Фэрроу Дилан является приемной дочерью режиссера Алена
Вуди Аллен с падчерицей ДиланРонан с матерью обвинили Аллена в сексуальных домогательствах к ДиланВуди Аллен и Сун-и Превен