Zdobywca Oskara aktor Tom Hanks opowiedział o tym, co nas czeka. Jak się okazało, nie stawia sobie ambitnych zadań, ale wciąż mówił o tym, co planuje zrobić w nadchodzącym miesiącu.

Wywiad dla ludzi

Jak wszyscy wiedzą, aktor ma cukrzycę drugiego rodzaju. Został zdiagnozowany w 2013 roku, co zdaniem aktora było dla niego dużym zaskoczeniem. Po tych wieściach Tom stał się gorliwym przeciwnikiem szkodliwego jedzenia, o czym wielokrotnie mówił w wywiadach. Teraz mówił trochę o tym, co do tego doprowadziło. "Wiesz, należę do pokolenia Amerykanów, którzy absolutnie nie oglądali swojej diety. Czasami idziesz, kupujesz cheeseburgery i colę, będziesz się wypełniał, a potem będzie nadwaga. Byłem kompletnym idiotą, którego tak dużo zjadłem. Zrozumiałem, że dochodzę do siebie, ale wydawało mi się, że jeśli wyjmę bułkę z kanapki, wszystko będzie w porządku ze mną. Jednak bardzo się pomyliłem. I w rezultacie cukrzyca ", powiedział Hanks. Ale, jak aktor powiedział choroby, aby naprawdę wygrać: "Mój lekarz powiedział, że jeśli będę przestrzegać diety i uprawiania sportu, wszystko będzie dobrze. Powiedział również, że muszę bardzo schudnąć, a następnie drugi rodzaj cukrzycy nie powróci. Dlatego teraz mam plany codziennego biegania i regularnego jedzenia sałatki warzywnej. "

Ponadto Tom powiedział, że wkrótce czeka na niego jedna z najwyższych nagród we Francji: "Bardzo się cieszę z doniesienia, że ​​20 maja otrzymam Legię Honoru za mój wkład w zachowanie pamięci o II wojnie światowej. Dla mnie to wielki zaszczyt. Nigdy nie myślałem, że moja rola w filmie "Szeregowiec Ryan" oraz produkcja w filmach "Bracia broni" i "Ocean Spokojny", którzy opowiadają o tej strasznej tragedii, zostaną uhonorowani tą nagrodą. "

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Meryl Streep: "Musimy walczyć o nasze ideały!"
  • Steven Spielberg: "Głos prawdy musi być słyszalny"

Wczesne małżeństwo wpłynęło na mój styl życia

Gwiazda kina Hollywood ma teraz 59 lat. Wkrótce poślubił aktorkę Samanthę Lewis, a w wieku 21 lat został ojcem. To wydarzenie, jego zdaniem, w jakiś sposób pozostawiło ślad w jego życiu: "Wczesne małżeństwo i narodziny mojego syna wpłynęły na mój styl życia. Dzięki temu wydarzeniu stałem się leniwy i przestałem za mną podążać. Chociaż miałem dodatkową wagę, ale moja rodzina uratowała mnie od narkotyków i pijaństwa. Nie sądzę, że jest w tym coś dobrego lub fajnego. Nie sądzicie, oczywiście, że próbowałem wszystkiego, ale nie stało się to dla mnie nawykiem i to jest najważniejsze ".

Том Хэнкс Актер рассказал, что лишний вес привел к сахарному диабету Теперь актер тщательно следит за своим питанием
Актер Том Хэнкс теперь придерживается жесткого спортивного режимаВ молодости актер питался вредной едойОт наркотиков и пьянства его уберегла семья