Wokół filmu, w którym główne role weszły do ​​Brada Pitta i Marion Cotillard, jest wiele plotek. Film "Alianci" jeszcze nie wszedł na światowy wynajem, ale już dużo o tym mówią! Chodzi o intymny związek między głównymi bohaterami a szeroko rozumianymi postępowaniami rozwodowymi Brangeliny ...

W ramach kampanii reklamowej filmu "Sojusznicy" pani Cotillard przeprowadziła z dziennikarzami szczery wywiad i opowiedziała o tym, co naprawdę wydarzyło się podczas kręcenia wyrazistych scen miłosnych nadchodzącej premiery.

Według aktorki niezwykle trudno jest zobrazować pasję do osoby, której tak naprawdę nie kochasz. Z tego powodu 41-letnia francuska gwiazda była niesamowicie niezręczna, gdy musiał iść spać z Bradem Pittem. Wszystko, co wydarzyło się między nimi, było dalekosiężne, wymyślone. Najpoważniejsze umiejętności aktorskie wymagały sceny, w której, zgodnie z zamysłem reżysera, para zakochanych została przykryta burzą piaskową w samochodzie. Ignorując złą pogodę, poddali się niepohamowanej namiętności na tylnym siedzeniu samochodu:

"Czy wiesz, jak to było? Ćwiczyliśmy ten fragment bardzo długo i uważnie. Scenarzyści są świetni, są niezwykle skrupulatni, krok po kroku malują każdy ruch naszych postaci. Brad i ja mogliśmy tylko wykonywać ich instrukcje, ale było to niezwykle trudne. Zanim zaczęliśmy pracować w kadrze, śmialiśmy się przez długi czas i próbowaliśmy oczyścić nerwy. "
Czy było tam oszustwo?

Mimo to aktorzy wykonali swoją pracę tak wysokiej klasy, że gdy tylko pierwsze strzały z ujęć pojawiły się w Internecie, natychmiast wywołały prawdziwe poruszenie. Reporterzy podejrzewali, że "chemia", która powstała między czołowymi aktorami w "aliantach", była winna za wszystko.

Angelina Jolie nie miała innego wyjścia, jak zatrudnić prywatnego detektywa z zadaniem "Odkrywania co się dzieje między Pittem a Cotillardem poza zbiorem". Pozostaje tylko zgadywać, jaki raport dostarczył detektyw swojemu pracodawcy, ale mimo to Jolie złożyła wniosek o rozwód.

Czytaj także
  • Dziewczyna Brad Pitt, Neri Oksman, chce być jak Angelina Jolie
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Marion Cotillard miała wtedy kłopoty, nawet wygłosiła konferencję prasową i opowiedziała o swojej ciąży od Guillaume Cane'a i zaprzeczyła plotkom o sytuacji "niezależnej" na planie.

Актриса на премьере Актриса поведала о своих отношениях с Брэдом Котийяр на красной ковровой дорожке
Брэд Питт на премьереКотийяр и Питт очень достоверныМарион Котийяр рассказала о постельных сценах с Брэдом Питтом
Марион Котийяр и Брэд ПитОт любви бывают детиТе самые сцены