W niedawnym wywiadzie amerykańska gwiazda meksykańskiego pochodzenia mówiła o swoim stosunku do standardów urody i wymagań wyglądu dla aktorek.

Zasadniczo artysta wypowiedział te pomysły wcześniej, a zwłaszcza powiedziała, że ​​postanowiła pięknie się starzeć, a przede wszystkim odmówiła zastrzyków kosmetycznych i wszelkich innych poważnych zabiegów kosmetycznych.

Nie uwierzycie, ale apetyczna i seksowna Salma powiedziała wprost, że nie chce wracać do przeszłości i odpłacać ponownie w wieku 25 lat. Według 50-letniej gwiazdy, praca nad nowym projektem Beatrice at Dinner poważnie wpłynęła na jej stosunek do samej siebie:

Плевать, как я выгляжу
"Jestem pewien, że najbardziej niesamowity i produktywny czas dla aktorek znajduje się w pierwszej dziesiątce. Pamiętam, że kiedy rozmawiałem o tym problemie z moją bliską przyjaciółką, ona jest Włoszką. I doszli do wniosku, że ciągle jesteśmy wzywani do kina, bo nie obchodzi nas botox. Oznacza to, że nadal jesteśmy prawdziwymi ludźmi. Oczywiście nie jestem idealna, zwłaszcza w godzinach porannych, ale nigdy nie zmieniam obecnego wieku. Nie chcę znowu zostać 25-latkiem! "
Сальма Хайек откровенно рассказала об отношении к себе и внешности Moment, w którym nie musisz niczego udowadniać

Salma Hayek zauważyła, że ​​obecnie czuje się bardzo dobrze. Rozumie, że nie musi nikomu udowadniać niczego. I przynosi to wielką ulgę artyście:

"Nie chcę wracać do tego okresu w moim życiu, kiedy byłem poważnie niedoceniony."
Czytaj także
  • Salma Hayek skomentowała pojawienie się Barbie z twarzą Fridy Kahlo
  • Reese Witherspoon i Salma Hayek i ich córki stały się głównymi gwiazdami premiery filmu "The Breaking Time"
  • Salma Hayek w uroczej sukience stała się główną gwiazdą festiwalu w Palm Springs
Сальма и Пенелопа без макияжа

Zauważ, że gwiazda "From Dusk Till Dawn" i "Frida" demonstruje swój imponujący biust bez wahania i nie waha się opublikować więcej niż szczerego zdjęcia w sieci. Jest przekonana, że ​​jej wygląd i talent będą poszukiwane w każdym wieku. Nie powinieneś tracić czasu na martwienie się o wiek, ponieważ ostatecznie wszyscy starzeją się.