W szczerym wywiadzie dla portalu Popsugar, aktorka Drew Barrymore opowiedziała o swoim życiu osobistym i doświadczeniach ostatnich kilku miesięcy.

Niedawno okazało się, że małżeństwo Barrymore i Kopelman dobiegło końca. Para zdecydowała się rozstać. Aktorka postanowiła nie podawać powodów plotek i właśnie udzieliła dziennikarzom wywiadu, opowiadając o szczegółach swojego życia prywatnego.

Gwiazda filmu "Aniołki Charliego" nie mówiła bezpośrednio o swoich problemach, ale przyznała, że ​​ostatnio w jej życiu był bardzo napięty okres, który już się skończył.

- Było to dla mnie bardzo trudne i uświadomiłem sobie: wkrótce moje życie przestanie być takie samo. Rozmawiałem z osobą, która ma na mnie wielki wpływ, zawsze udziela mi praktycznych porad. Usłyszałem od niego: po prostu wykonaj jeden mały krok po drugim, nie przestawaj iść naprzód. Odniosłem słuchawkę, zdałem sobie sprawę - to najodpowiedniejsza rekomendacja w moim przypadku - przyznała aktorka.

Drew Barrymore powiedziała dziennikarzom, że najważniejsze dla niej dzisiaj jest miłość do córek.

- Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, jak dużo i bezinteresownie je kocham! To jest coś, o co warto żyć "- powiedziała gwiazda.

Czytaj także
  • Drew Barrymore odtworzył obrazy piękna "małego Drew" dla InStyle
  • Czy Drew Barrymore marzy o czwartym małżeństwie?
  • Drew Barrymore jest zazdrosna o Cameron Diaz dla jej męża!
Od statku do piłki

Oprócz szczerego wywiadu, pani Barrymore spodobała się jej fanom ze zdjęciami, które wczoraj zrobili paparazzi. Aktorka i jej stary przyjaciel Chris Miller poszli razem na lunch.

Paparazzi zrobili kilka zdjęć. Jak widać, Drew wybrał ubrania w swobodnym stylu i zdecydował się porzucić jasny makijaż Bez wątpienia prasa natychmiast zasugerowała, że ​​Drew zdecydował się na randkę. Możliwe, że pójście do restauracji dla aktorki było tylko okazją do rozmowy, a nawet wołania "do kamizelki".

Актриса отметила, что недавно в ее жизни был не самый легкий период Дрю Бэрримор прокомментировала свой развод Не так давно 41-летняя Дрю Бэрримор заявила, что разводится со своим мужем Уилло
Американская актриса Дрю Бэрримор пообедала со своим хорошим знакомым в одном изБез макияжа и в наряде стиля casual Дрю вместе с Крисом после перекуса быстро на Западные СМИ сразу же начали утверждать, что у Дрю роман с Крисом, а их невинны