Revelation Michelle Rodriguez w nowym filmie o lekach psychotropowych "TheReality of Truth" wystawiła swoją duszę na fanów. Przyznała, że ​​śmierć Pawła zmusiła ją do ponownego zbadania sensu życia i jej stosunku do ludzi. Za pierwszym razem, według aktorki, dużo wypiła, szalenie zazdrosna o śmierć Walkera i nie mogła zrozumieć, jak żyć. Myśli śmierci ścigały ją nieustannie i, zagłuszając ból alkoholu, chwilowo pozbyła się bólu straty.

Czytaj także
  • Córka Paula Walkera Meadow nie ma już prawa do Porsche
  • Życie osobiste Kristanny Loken
  • Chris Hemsworth i jego brat
Relacja dusz Michela i Pawła

Podczas kręcenia filmu "Szybcy i wściekli" aktorzy stali się bardzo blisko i pomimo rzadkich spotkań, mówili o sobie ciepło. Według Michela między nimi było niewidoczne połączenie i głębokie wzajemne zrozumienie.

Żegnajcie jako początek nowego życia

"Musiałem iść tą drogą", mówi aktorka, aby znaleźć siebie i zacząć żyć. Michelle przyznała, że ​​została zraniona spędzonym czasem i wstydziła się "chwilowego zamglenia", ale to pozwoliło jej zrozumieć wartość jej życia.

Актриса тяжело переживала смерть коллеги Мишель Родригес сделала противоречивое заявление о смерти Пола Уокера Смерть полностью изменила её мировоззрение