Aż do premiery długo oczekiwanego fantastycznego hitu "Squad samobójców" pozostaje sporo. Jeden z głównych bohaterów tego filmu, przystojny Jared Leto, udzielił wywiadu Rolling Stone i został sfotografowany na okładce z gołą klatką piersiową. 44-letnia gwiazda nie wahała się rozmawiać z dziennikarzami na temat wystarczająco "śliskich" tematów, dotyczących narkotyków, przemocy i kariery rockowej.

Nie tylko aktor, ale także muzyk

Jared Leto powiedział nam, dlaczego przestał strzelać w filmach, a zamiast tego poświęcił się karierze muzyka:

"Wielu moich znajomych mnie nie rozumiało. Moja decyzja została nazwana prawdziwym szaleństwem. Wciąż pamiętam listę filmów, w których mogłem zagrać, gdybym nie pojechał na kolejną trasę koncertową. I wiele z nich stało się prawdziwymi arcydziełami! ".
Czytaj także
  • 10 znanych osobistości, które okazały się nie takie, jakimi są
  • Tych 18 gwiezdnych mężczyzn pieprzy zarówno długie, jak i krótkie włosy!
  • Rita Ora przyszła do MTV EMA w szlafroku i brylantach

Oczywiście reporterzy nie mogli pomóc w zadaniu Summer pytania o jego bohatera, złoczyńcę Jokera. Oto, co aktor opowiedział o tej kontrowersyjnej postaci:

"Nie dziw się, ale dla Jokera przemoc jest jak powietrze. W takich okolicznościach jest mu wygodnie. Aby się z tym pogodzić, celowo spojrzałem na prawdziwą przemoc. I doszedł do wniosku: ta przemoc nie zawsze odbywa się w stanie pasji! Często człowiek robi wszystko "z zimną głową". Po prostu przemyśli wszystko z góry, oblicza, a potem idzie i robi. "

Artysta nie wahał się opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z używaniem narkotyków:

"Wiele razy brałem różne substancje i było fajnie. Kilka razy byłem kiepski. Dla mnie pytanie "Czy powinienem brać lub nie brać?" Nie jest już tego warte. Opuściłem te chemiczne eksperymenty. Czy znasz problem narkotyków? Fakt, że ich alternatywa jest zbyt droga. Uwierz mi, wiele dostępnych substancji daje efekt latający, ale istnieje kolosalne ryzyko. Dobrze pamiętam, co się stanie, jeśli nie będziesz liczyć na swoją siłę. "
Джаред Лето показал голый торс на обложке Rolling Stone Для заглавного фото он позировал без рубашки Некоторые наркотики дают потрясающий эффект