Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów aktora Benedicta Cumberbatcha. W ostatnim wywiadzie scenarzysta i producent Stephen Moffat, który stworzył uznaną serię Sherlocka, zasugerował możliwość jej kontynuacji!

Rozmawiał o tym z dziennikarzami radia BBC Radio 2. Kinoshnik powiedział, że nie wyklucza możliwości kręcenia kontynuacji bardzo popularnego projektu telewizyjnego. Brzmi zachęcająco. Zauważamy, że po wyemitowaniu czwartego sezonu historii detektywa autorzy stwierdzili, że nie będzie kontynuacji, ponieważ Freeman i Cumberbatch stali się tak popularni, że nie mogli znaleźć najmniejszej luki w swoim napiętym harmonogramie prac. "Sherlock" uczynił ich prawdziwymi gwiazdami pierwszej wielkości, a tu jest czarna niewdzięczność!

Кадр со съемок сериала Seria, która jest warta czekania

Chociaż pan Moffat z nadzieją prezentował publiczność, przyznał, że będzie musiał poczekać na następny sezon, być może przez kilka lat. Biorąc pod uwagę, że genialny detektyw Sherlock Holmes został uznany za najpopularniejszego bohatera projektów Sił Powietrznych w całej historii kanału, kontynuacja filmu jest warta czekania, prawda?

Oto, co powiedział dziennikarzom Stephen Moffat:

"Mam założenie, że powrócimy do tego projektu. Jestem optymistą co do przyszłości Sherlocka, chociaż, szczerze mówiąc, nie mieliśmy wielu okazji, by przemyśleć wszystko. Pomimo tego, że ostatnia seria sezonu skończyła się około rok temu. "
Команда киношников автором сериала

Moffat zauważył, że teraz jego głównym dziełem jest inna, nie mniej żywa seria, Doktor Who. W poprzednim wywiadzie mówił o pracy nad ostatnim sezonem Sherlocka.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Weinstein, Bekmambetov i Cumberbatch zaprezentowali film "War of Currents" na festiwalu filmowym w Toronto
  • Benedict Cumberbatch i jego żona Sophie Hunter zostali rodzicami po raz drugi.
Холмс и Ватсон

Według producenta i scenarzysty autorzy filmu starali się ukończyć potomstwo w taki sposób, aby pozostawić możliwość kontynuacji, próbowali stworzyć serial z "otwartym końcem". Ale jednocześnie widzowie nie powinni mieć wrażenia, że ​​film został skrócony.