Nie tak dawno temu, Selena Gomez obchodziła swoje 25 urodziny, niedawno zaprezentowała kolekcję akcesoriów dla Coacha i stała się głównym bohaterem nowego numeru InStyle. Życie dziewczyny jest niezwykle bogate i pełne wydarzeń, więc rozmowa okazała się bardzo pouczająca i osobista. Ale zacznijmy od porządku!

Обложка нового номера Współpraca z Coach

Amerykańska marka Coach podpisała kontrakt z Seleną Gomez pod koniec zeszłego roku, cały czas trwały prace nad projektem kolekcji akcesoriów Coach X Selena Gomez, materiałów, elementów dekoracyjnych, akcesoriów i kategorii cenowej. Dyrektor kreatywny domu mody Stuart Vever dał dziewczynie maksimum swobody, więc współpraca, według Seleny, jest zadowolona:

Cieszę się, że miałem okazję spróbować siebie jako projektant. Dużo mi pomógł, zwłaszcza Stewart, który dał mi możliwość uczestniczenia w rozwoju akcesoriów. Naprawdę nie mogę się doczekać momentu, w którym torba, sprzęgła i portfele pojawią się w butikach i zostaną docenione przez kupujących. Staraliśmy się, aby był jak najbardziej praktyczny i wszechstronny, odpowiedni do codziennego życia i każdego stroju. Pozostaje trochę poczekać, od 1 września rozpocznie się sprzedaż!
Селена Гомес с сумкой Selena Grace

Selena Gomez z torbą Selena Grace

Певица лично участвовала в дизайне сумок и клатчей

Piosenkarz osobiście uczestniczył w projektowaniu toreb i sprzęgieł

Wiadomo, że akcesoria będą prezentowane w trzech kolorach: pomarańczowym, wiśniowym i śnieżnobiałym. Koszt toreb zaczyna się od 395 dolarów, sprzęgła na łańcuchu od 150 dolarów, torebki - 55 dolarów i breloczki - 50. Każda kopia będzie miała autograf z Gomez i motywujące napisy "Bycie ty znaczy bycie silnym", "Po pierwsze, kochaj siebie" ". Nawiasem mówiąc, ostatnie zdanie, ale tylko w języku arabskim, w formie tatuażu, ozdabia ciało Seleny.

Фотосет для журнала Rehabilitacja i przerwa w karierze

Zauważ, że wywiad okazał się bardzo niezwykły, dziewczyna została dosłownie poproszona o zanurzenie się w basenie razem z dziennikarzem i przeprowadziła ankietę. Selena odpowiadała na bardziej poważne i osobiste pytania w bardziej komfortowych warunkach.

Интервью в бассейне

Wywiad w basenie

Ostatni rok był dla mnie emocjonalnie trudny, musiałem zrezygnować z trasy i zrobić sobie przerwę na trzy miesiące. Wtedy to była najodpowiedniejsza decyzja, wyłączyłem telefon i w miarę możliwości ograniczyłem komunikację z rodziną i przyjaciółmi. Początkowo brak komunikacji i komunikacji telefonicznej bardzo mnie zdenerwował, nie mogłem znaleźć dla siebie miejsca. Dopiero z czasem zrozumiałem, dlaczego to się robi. Było to satysfakcjonujące doświadczenie, wiele lęków i emocji minęło, udało mi się przełamać problemy, nadal żyć i budować karierę.
Селена для сентябрьского номера

Selena do wrześniowego wydania

Czytaj także
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zamieściły w sieci i zhańbiono ich na cały świat!

Selena powiedziała, że ​​rehabilitacja była poza miastem, a podczas leczenia była nawet terapia końska:

To jest niesamowite, trudne, ale bardzo fajne! Zapomniałem o moim wyglądzie, fryzurze i makijażu, tylko ja i moje doświadczenia, i oczywiście zajęcia na hipodromie.
Селена поделилась личными переживаниями

Wracając z rehabilitacji, Selena nie od razu dołączyła do swojego zwykłego sposobu życia. Nagroda American Music Award nie była łatwa:

Szczerze, ale wyjście na czerwony dywan było dla mnie trudne. Byłem tak zmartwiony, że nawet miałem pot.