Gwiazda Hollywood Angelina Jolie została ostatnio gościem redakcji magazynu Instyle. Aktorka została zaproszona do tej organizacji, aby udzielić wywiadu na temat jej życia, a także zrobić kilka interesujących zdjęć, które pojawią się na stronach kwietniowego wydania tej publikacji.

Анджелина Джоли

Angelina Jolie

Angelina opowiedziała o kosmetykach

Gwiazda filmowa rozpoczęła swój wywiad od przypomnienia swojego dzieciństwa i stosunku do różnych produktów kosmetycznych. Oto, co powiedziała Jolie:

"Jako dziecko byłam wyjątkową dziewczyną. Nie byłem szczególnie zainteresowany kosmetykami, jeśli chodzi o ogólny stosunek dziewcząt do niej. Dorastałem jako punk i moje upodobania różniły się od tych ogólnie akceptowanych. Ja, na przykład, nie odwiedzałem moich dziewczyn, żeby się nawzajem czynić w skomplikowanych fryzurach. Rozumiem, że to bardzo miłe, ale to zdecydowanie nie moje. Byłem zanurzony w innym świecie, świecie buntu i autoekspresji. Kiedy oglądam, że wiele kobiet mody maluje włosy na niebiesko, od razu pamiętam siebie. 25 lat temu nie było takich dobrych i oszczędnych kosmetyków, które radykalnie zmieniłyby barwę pasm, ale było ich trochę. Ja również farbowałem włosy w różnych kolorach, ale jednocześnie najpierw wybielałem, a potem użyłem Sharpie. To było dobre lub złe, wtedy nie byłem zainteresowany. Więc wyrażałem siebie. To w tej formie lubiłem się! ".
В детстве Джоли любила самовыражаться

Jako dziecko Jolie lubiła się wyrażać

Potem Jolie zdecydowała się powiedzieć trochę o tym, jakiego rodzaju kosmetyków teraz używa:

"Pomimo faktu, że wiele osób uważa mnie za ideał, jestem daleki od doskonałości. Że są tylko moje ciemne plamy, które znajdują się na wszystkich twarzach. Niestety, po pierwszej ciąży stały się jeszcze jaśniejsze niż przedtem. Co roku zauważam, że proces ich wizualizacji staje się coraz bardziej oczywisty. To prawda, że ​​jeden z lekarzy zaproponował mi kurs laserowych technologii IPL, który pozwolił im nieco odbarwić się. Ponadto cierpię na chroniczne zmęczenie, które wyraża się w cienie pod oczami. Myślę, że to plaga współczesnej kobiety, która próbuje wszystko złapać. Dlatego mam w kosmetyczce korektor, który pozwala mi radzić sobie z cieniem. Bez tego nie wyobrażam sobie mojego makijażu i wyglądu. Poza tym bardzo ważne produkty kosmetyczne, które leżą obok korektora to czarny mascara, eyeliner i czerwona szminka. Jak widać, mam dość nudną torbę kosmetyczną. "
У Джоли мало косметических средств

Jolie mówiła o swoim stosunku do starzenia się

Następnie Angelina postanowiła opowiedzieć o tym, jak odnosi się do jej zmian wieku:

"Znam wielu ludzi, którzy bardzo martwią się starzeniem i pojawieniem się zmarszczek. Nie należę do takich ludzi. Kiedy patrzę na siebie w lustrze, staję się bardziej podobna do mojej matki. Dla mnie jest to bardzo symboliczne, ponieważ jest dla mnie ideałem kobiecego piękna. Ponadto, uważając się bardziej uważnie i zwracając uwagę na nowo pojawiające się zmarszczki, rozumiem, że żyję. Tak powinno wyglądać proces starzenia się i starzenia się. W tym nie ma nic strasznego. Jak każda odpowiednia osoba, widzę wszystkie moje niedociągnięcia, które mam z wiekiem. Za każdym razem, podkreślając tę ​​uwagę, rozumiem, że przede mną w lustrze nie patrzę na starzejącą się Angelinę Jolie, ale na jej rodzinę iw jej prawdziwym wieku. "
Джоли не боится стареть Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Angelina opowiedziała o seksualnych cechach danej osoby

Wiele osób wie, że Jolie ma własną wizję piękna i seksualności. Oto, co sławna aktorka zdecydowała powiedzieć w swoim wywiadzie:

"Wiesz, za każdym razem, gdy zadawano mi pytanie o piękno, często myślę o mojej matce, Marshelin Bertrand. Kiedy byłem zdenerwowany moim wyglądem i takie momenty w mojej młodości zdarzały się dość często, zawsze mi mówiła: "Pokaż wszystkim swoją duszę". Oznaczało to popisywanie się! Teraz, gdy sam zostałam matką, mówię wszystkim moim dzieciom, że musisz być osobowością, osobą, która dokładnie wie, kim jest. Pojęcie piękna jest tak niestabilne i niestabilne, że trudno o nim mówić. Każda osoba ma własną koncepcję piękna. Dla mnie najpiękniejszy, piękny i seksowny jest intelekt. Dla mnie, na przykład, może trafić tylko inteligentna, miła, wrażliwa i namiętna osoba. A jeśli wszystkie te cechy zjednoczą się w jednej osobie, to dla mnie będzie to najseksowniejsza osoba na świecie. Najgorsze jest to, gdy patrzysz na piękny wygląd i rozumiesz, że osoba, która stoi przed tobą, ma w głowie pustkę, ale serce jest ciemne ".
Анджелина Джоли рассказала о сексуальности