Jak dziennikarze lubią dyskutować z aktorami, którzy byli zapaleni w telewizyjnej sadze "The Game of Thrones"! Tym razem Emilia Clark ponownie znalazła się w centrum uwagi. A raczej jej opinia o pojawieniu się idealnych mężczyzn.

Dziewczyna powiedziała reporterom, że ci, z którymi musiała pracować nad sensacyjnym projektem, są zbyt piękni ... Okazuje się, że 29-letni Brytyjczyk nie lubi "kostek" na brzuchu, ale woli mężczyzn w ciele, ale w bogatym wewnętrznym świecie. Pani Clark powiedziała dziennikarzom z People.

"Wiem, że Jason Momoa, Michiel Heisman i Sam Claflin to tylko marzenie niektórych dziewcząt. Każda z postaci, z którymi przekroczyliśmy zestaw, była zbyt dobra! Ale moim "ideałem" jest coś innego. Jest to przede wszystkim osoba, której mózg nie ustępuje szerokości barków. Wiele dziewcząt mówi to samo, ale w moim przypadku - to prawda. Chciałbym zobaczyć naprawdę inteligentnego faceta obok mnie. A jednak ważne jest, żeby mnie rozśmieszył. Doceniam mężczyzn "w ciele", kostki na moim brzuchu nie są dla mnie. "

Kiedy korespondenci zapytali Emilię Clark, dlaczego nikogo nie spotkała, dziewczyna roześmiała się i powiedziała, że ​​czeka na Leo DiCaprio, by przestać spotykać się z modelkami ...

Czytaj także
  • Bitwa na dużą skalę w Hollywood: poznano szczegóły strzelania do 8 sezonu "Gry o tron"
  • Tych 18 gwiezdnych mężczyzn pieprzy zarówno długie, jak i krótkie włosy!
  • Jako panna młoda: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018
Keith Harington powiedział reporterom, dlaczego zmienił swój wizerunek

Tymczasem aktor Keith Harington musiał odpowiedzieć dziennikarzom: "Dlaczego Alyoshka zgolił wąsy?", Czy raczej "Dlaczego Keith ogolił sobie brodę?". Dziennikarze Daily Express byli w stanie uzyskać odpowiedź na to pytanie.

Przede wszystkim aktor był po prostu zaskoczony tak dużą uwagą na temat zmiany wizerunku. Następnie powiedział:

"Mam teraz, w ramach przygotowań do nowej roli," testowanie szczeciny ". Muszę się dowiedzieć, jak szybko to rośnie. Aby to zrobić, ogoliłem się, aby dowiedzieć się wszystkiego o mojej brodzie. "

Przypomnijmy, że na początku miesiąca zdjęcie Johna Snowa bez brody dosłownie poleciało wszystkie brytyjskie media. W tej formie aktor trafia na scenę teatralną w roli Doktora Fausta w tym samym spektaklu.

Звезда «Игры престолов» Эмилия Кларк призналась, что любит мужчин «в теле»
Исполнитель роли Джона Сноу объяснил, почему сбривает бороду
Актриса рассказала о знаменитых коллегах по съемкам