Niedawno jedna z najpopularniejszych świeckich lwów Kim Kardashian i jej mąż sprzedali dom za prawie dwa tuziny milionów dolarów. Elitarna własność w Bel Air została kupiona przez firmę Marina Acton, która rozważa zakup opłacalnego przejęcia. Jednak radość z idealnej oferty była obopólna, a dziewczęta postanowiły nawet świętować to wydarzenie w restauracji, przy wyjściu, z którego zostali zaatakowani przez ciekawskich paparazzi. Kim i Marina wyglądali na szczęśliwych i wymieniali przyjazne pożegnania i pocałunki podczas rozstania.

Ким Кардашьян с Мариной Актон Inspirujący zakup

Nieco wcześniej, w swoim wywiadzie Marina Acton powiedziała, że ​​kupuje nieruchomości, nie ze względu na gwiezdny status byłych właścicieli, ale dlatego, że uważała ten dom za bardzo miły i miała nadzieję, że zainspiruje ją do kreatywności.

Przypomnijmy, że Acton uważa się za filantropa i początkującą wokalistkę, a także żonę Briana Actona, współwłaściciela WhatsApp, sprzedanego na Facebooku trzy lata temu za 22 miliardy dolarów. Mąż Marina jest jednym z najbogatszych ludzi w wersji Forbesa. Budował swoją fortunę na dochodowych transakcjach w sferze wysokich technologii.

Фото бывшего особняка Ким Кардашьян Kim ona jest, Marina Acton?

Z ogólnodostępnych informacji wynika, że ​​Marina urodziła się na Ukrainie, ukończyła studia na Uniwersytecie Stanu Podatkowego, pracowała w domu w zespole prokuratora generalnego.

Папарацци сняли светских львиц после ужина Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych była specjalistką ds. Kontaktów z zagranicznymi partnerami i dyrektorem departamentu stosunków międzynarodowych w jednej z największych firm w Waszyngtonie, po przejściu stażu w Federalnym Sądzie Stolicy Amerykańskiej.