Jakiś czas temu żona słynnego 73-letniego aktora z Hollywood, Michaela Douglasa, powiedziała, że ​​nigdy nie może normalnie świętować urodzin, niż mylić kochającego męża.

Майкл Дуглас гордится супругой

Przypomnij sobie wspaniałą parę - Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa razem od 20 lat. W chwili jej znajomości Catherine dowiedziała się, że jej urodziny pokrywają się z różnicą, jednak w wieku 25 lat, i była bardzo szczęśliwa z tego powodu, a nawet uznała ten fakt za pewną oznakę losu. Obaj aktorzy urodzili się 25 września, tylko Katherine w 1968 roku, a jej wierni - w 1944 roku.

Счастливые супруги с детьми

Ale teraz aktorka narzeka, że ​​nigdy nie może zaplanować urlopu według własnego uznania i zawsze powinna kierować się życzeniami męża, nie mogąc zaprosić tylko swoich przyjaciół i koordynować wydarzenie na swój własny sposób.

Co możesz zrobić ze względu na swojego ukochanego?

Michael Douglas był nieco zaskoczony uznaniem swojej żony, ale serdecznie stwierdził, że nie może odmówić Kathryn niczego, ponieważ bardzo ją kocha i jest gotowy na wszelkie zmiany w planowaniu wspólnych wakacji. Teraz ukochana Katherine będzie obchodzić swoje własne święta z inną datą i może wszystko zorganizować według własnego uznania.

Муж и жена родились в один день Czytaj także
  • Sportowe dni powszednie Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: "Poranny jogging jest cudowny"
  • Michael Douglas otrzymał oskarżenia o molestowanie seksualne, ale udało mu się je z góry obalić!
  • Michael Douglas odrzucił wszystkie zarzuty o molestowanie seksualne

Aktor powiedział, że jest bardzo wdzięczny żonie za wszystko i nie zapomina, że ​​jest starsza niż 25 lat:

"Jestem bardzo dumny, że obok mnie jest taka kobieta, piękna i młoda. Sprawia, że ​​wierzę w siebie, ożywia i razem z nią czuję się młoda. Jak mogę odmówić w jakiś sposób? "