Publiczność aktywnie omawia sesję zdjęciową Marka Wahlberga i jego żony, którą wykonali paparazzi, odpoczywając na Barbadosie z gwiazdą. Na zdjęciu ciało najwybitniejszego aktora na świecie wygląda po prostu oszałamiająco: prasa, wypompowane ręce ... Ale jego żona, Ria Durham, traci siły na tle męża, mimo że jest młodsza od męża przez 7 lat!

Бывшая модель потеряла прежнюю форму

Świeccy obserwatorzy zauważyli z ironią, że supergwiazda podąża za nią tuż po sobie i nie jest to zaskakujące. Zarabiając 68 milionów rocznie, aktor może pozwolić sobie na zatrudnienie całej armii dietetyków i trenerów fitness. Jednak jego wierny opiekować się kategorycznie odmawia. Takie wnioski można wyciągnąć, biorąc pod uwagę fotografie 39-letniego byłego modelu.

Выпирающий живот и целлюлит на бедрах Zła dieta lub ciąża?

Na zdjęciu widać, że uda tej pani były rozmieszczone w całej szerokości, wykazywały wyraźne oznaki "skórki pomarańczowej", brzuch kobiety, która cztery razy urodziła, również nie wygląda płasko ...

Strój kąpielowy marki premium Eres, niestety, tylko podkreślił wady jej figury ... Ale to nie jest najważniejsze! Na początku 2017 roku Ria Durham wyglądała znacznie szczuplej.

Co wiemy o żonie pana Wahlberga? W przeszłości był to model dość popytowy. Jednak porzuciła pracę w branży mody ze względu na małżeństwo i urodziła 4 dzieci. Jednak nawet po ciąży i porodzie Ria wyglądała lepiej niż teraz! Co się z nią stało?

Как сегодня выглядит жена самого богатого актера в мире Марка Уолберга

Pozostaje tylko zastanowić się, czy ona po prostu zmęczony ograniczaniem się w żywieniu i regularnym treningiem, czy bocian wkrótce powróci do rodziny aktora.

Марк Уолберг следит за фигурой Czytaj także
  • Mark Wahlberg: "Nie jest łatwo schudnąć"
  • Za filmowanie w filmie Mark Wahlberg otrzymał opłatę 15 tysięcy razy więcej niż Michelle Williams
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy
Раньше пара выглядела вот так

Możliwe, że w najbliższej przyszłości prasa potwierdzi ciekawą sytuację Riy Durham.