Słynny 38-letni amerykański producent filmowy Cash Warren, który jest lepiej znany jako małżonek gwiazdy filmowej Jessica Alba, bardzo rzadko udziela wywiadów. Jednak w przypadku niektórych publikacji nadal robi wyjątki. Tym razem, szczęśliwy MailOnline i ankieter tego portalu mogli porozmawiać z Warrenem o jego pięknej żonie, córkach i wkrótce uzupełnieniu w rodzinie.

Кэш Уоррен и Джессика Альба

Cash Warren i Jessica Alba

O Jessice Albie i jej córkach

Ci, którzy śledzą życie Cash i Jessica wiedzą, że są razem od 10 lat. Mimo tak dużego okresu Warren nadal podziwia swoją żonę. Tak mówi producent o tym:

"Mogę szczerze powiedzieć, że moja żona jest najseksowniejszą kobietą na świecie! Dla mnie wielką tajemnicą jest to, jak sobie radzi, co więcej, z każdym rokiem staje się ciekawsza i bardziej interesująca. Naprawdę lubię oglądać Jessikę. Każdego dnia moja żona zaczyna od ogromnej liczby spraw, które musi podjąć. Udaje jej się poradzić sobie z tym bardzo dobrze i szybko. To nie może być tylko zachwyt. Jestem wdzięczna losowi, który kiedyś mnie zbliżyła do Jessiki i obdarzył nas wzajemnym uczuciem. "
Кэш восхищается своей женой

Potem Kesh postanowił opowiedzieć trochę o tym, co znaczyło dla niego szczęśliwe małżeństwo. Tak powiedział o tym Warren:

"Nie mam przepisu ani sekretu szczęśliwego małżeństwa. Myślę, że chodzi tutaj o to, jakie wysiłki podejmujesz, aby uszczęśliwić swój związek. Na przykład, jestem pewien, że bez wzajemnego szacunku, pełnoprawne relacje nie mogą być. Dlatego cenimy sobie nawzajem opinie, zawsze znajdujemy czas, aby wysłuchać się nawzajem lub po prostu skonsultować się w tej lub innej sprawie. Widzisz, konieczne jest, aby dowiedzieć się, że opinia twojej połówki jest równie ważna jak twoja. "
Кэш раскрыл секрет счастливого брака

Następnie producent filmu postanowił opowiedzieć o swoich dwóch córkach io pomocy Jessiki:

"To dla mnie bardzo ważne, że moje dziewczyny są bardzo szczęśliwe. Za to bardzo dużo. Jeśli zapytasz moją żonę, najprawdopodobniej powie, że nic nie robię, ale tak nie jest. Oprócz mojej pomocy, Jessica wkrótce potrzebuje pomocy od naszych córek. Nawiasem mówiąc, dziewczyny oczekują narodzin dziecka i przeglądają już różne filmy w Internecie, które są przeznaczone dla młodych matek. To bardzo zabawne, ponieważ nasze córki są jeszcze bardzo młode. "
Кэш и Джессика с дочерьми

Cash i Jessica ze swoimi córkami

Czytaj także
  • Jessica Alba udostępniła wzruszającą fotografię nowonarodzonego syna
  • Baby shower od Jessica Alba: goście, prezenty, zdjęcia
  • Stał się znany z seksu trzeciego dziecka Jessiki Alby i Cash Warren

O przyszłości karapuzy i chęci posiadania syna

Nie jest tajemnicą, że teraz Cash i Jessica wychowują dwie córki. Na polu trzeciego dziecka Warren mówi te słowa:

"Nie wiemy, kto wkrótce się urodzi. Zdecydowaliśmy, że chcemy wiedzieć o polu noworodka. Mam sporo znajomych, którzy mają troje dzieci i wszyscy są tej samej płci. Dlatego nie wykluczam, że zostanę jeszcze jedną córką mojego ojca. Na pewno dobrze, być jedynym człowiekiem w rodzinie, ale mimo to chciałbym mieć syna. Na myśl, że chłopiec pojawi się w naszej rodzinie, to mnie drży i wyobrażam sobie, jak spędzimy razem czas: łowić ryby, bawić się samochodami i chodzić na lekcje baseballu. "
У Джессики и Кэша скоро появится еще один ребенок

Następnie Cash był nieco sceptyczny co do tego, jak nazwaliby trzecie dziecko w swojej rodzinie. Tak powiedział Cache:

"Kiedy Jessica była w ciąży po raz pierwszy, jeden z naszych wspólnych przyjaciół zaproponował nam imię Honor. Naprawdę nam się podobało i nazwaliśmy go pierworodnym. Po jakimś czasie dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć kolejną dziewczynę i znowu znajomy pomógł nam z imieniem. W rozmowie wyznał, że gdyby miał córkę, nazwałby ją Przystanią. Naprawdę spodobał nam się ten pomysł i teraz myślimy o Jessice na temat, że nasza trzecia karapuza będzie również nazywana "H". Myślę, że to bardzo zabawne i jakoś bardzo rodzinne. "
3-го карапуза супругов тоже будут звать на букву «Н»

Trzecie małżeństwo będzie również nazywane "H"