Roberto Cavalli jest żywym przykładem twórczej długowieczności. Słynny Couturier tworzy arcydzieła w świecie mody od ponad pół wieku. Stworzył swoją markę Roberto Cavalli, gdy miał zaledwie trzydzieści lat. Niewyobrażalny sukces, wydawał się przewidywać i swoją pierwszą kolekcję, podbił stolicę mody - Paryż. Natychmiast po tym cały świat dowiedział się o talentu projektanta, ogłaszając go ikoną stylu.

Suknie Roberto Cavalli 2013

W tygodniu mody w Mediolanie kolekcja Roberto Cavalliego (wiosna-lato 2013 r.) Stworzyła prawdziwą sensację, jak zawsze. Linię ubrań prezentowały lekkie sukienki, nienagannie podkreślające piękno kobiecego ciała.

Rzeźba na tkaninie pozwoliła modelom nadać imponujące wzory i kształty. Popularny rysunek lamparta będzie odpowiedni wiosną i latem. Miłośnicy egzotycznych gadów mogą spróbować tego czarującego koloru - tendencji sezonowych kolorów węża, w tym sezonie można również zdobyć kilka sukienek ozdobionych koronką. Na wystawie zaprezentowano modele sukien, lekkie tkaniny, które przecinały cienkie linie koronki. Wygląda spektakularnie i jednocześnie jest prosty. Jasne kolory, połączenie geometrycznych kształtów, kolorów i uroczych loków - każda fashionistka ma to, co wybierze dla siebie.

Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 1Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 2Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 3
Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 4Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 5Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 6

Roberto Cavalli Torby 2013

Torebki Nowa kolekcja Roberto Cavalli z 2013 roku reprezentowana jest przez modele kolorów lamparta i węża. Kostiumy i sukienki Roberto Cavalli 2013 doskonale uzupełniają się z wyglądem: niesamowity i luksusowy design, który podąża za kształtem skrzynek pocztowych, różnych pudełek, małych rurek, a nawet butelek perfum wyjaśnia sukces tej kolekcji.

Torby na łańcuchach, wykonane ze skóry pod wężem, lepiej łączyć ze złoconym paskiem, bransoletą lub ozdobą na szyi. Te ostatnie nie powinny być zbyt fantazyjne.

Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 7Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 8Roberto Cavalli wiosna-lato 2013 9