Ulubieniec mediolańskiej mody Roberto Cavalli w 2014 roku zaprezentował swoje nowe arcydzieła, podbił publiczność nowymi modelami i rozwiązaniami kolorystycznymi. Warto zauważyć, że dzieła Cavalliego zawsze powstawały na najwyższym poziomie i nosiły dziką seksualność, kobiecą zmysłowość i grę kolorów. Jest to światowej sławy projektant wizytówek.

roberto cavalli spring summer 2014 1Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 2Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 3

Nowa kolekcja Roberto Cavalliego w 2014 roku

Motywem przewodnim nowej kolekcji Cavalliego było Hollywood z dawnej epoki, kiedy moda, przepych i splendor były modne. Na szczycie mody luźne sukienki z krojami, ozdobione mnóstwem kamieni, a także lśniące sukienki wieczorowe, wyroby skórzane z nadrukiem i ozdobą, futrzane szale i akcesoria wykonane z kamieni szlachetnych. Jeśli chodzi o kolory, warto zauważyć, że sukienki Roberto Cavalli w 2014 roku są wykonane w pudrowym kolorze, klasycznym czarnym, białym, a także jasnoszarym i kolorze dymu z nutami mięty. Na przykład wielowarstwowa sukienka w kolorze dymnym z frędzlami i łańcuszkami wygląda wyjątkowo pięknie. Ponadto istnieje kilka modeli z efektem ombre z użyciem pastelowych kolorów.

Nie zapomnij o klasycznym stylu. Tak więc, wiosna-lato 2014 z Roberto Cavalli - konieczne jest posiadanie rzeczy z nadrukiem gadów lub nadrukiem zwierzęcia. Dlaczego z gadów są tylko sproszkowane skórzane spodnie. A jeśli połączysz je z bluzą z wężowym wzorem, uzyskasz niezapomniany efekt.

Również kolekcja wiosna-lato 2014 od Cavalli sugeruje dużą dostępność akcesoriów i oryginalnych butów. Projektant nigdy nie poświęcił się tworzeniu akcesoriów, które są odzwierciedleniem prawdziwego luksusu i bogactwa. To jest łańcuch, ozdobiony frędzlami - frędzlami i dużymi naszyjnikami z ptakami. Buty mają tak elegancki wygląd, że stają się marzeniem każdej mody. Dlaczego są tylko sandały z dużą liczbą pasków, sięgające kolan, ozdobione frędzlami i frędzlami.

roberto cavalli spring summer 2014 4Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 5roberto cavalli spring summer 2014 6
Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 7Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 8Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 9
Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 10Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 11Roberto Cavalli Wiosna Lato 2014 12