owsianka opiekunka do dziecka Sklepy oferowały szeroką gamę produktów dla niemowląt. Młodej matce niełatwo jest uporządkować taką obfitość i dokonać najlepszego wyboru. Jedną z ważnych potraw w diecie dziecka do roku są zboża. Są produkcją przemysłową i możesz sam gotować. Jeśli zdecydujesz się dać pierwszeństwo zakupionemu produktowi, powinieneś dowiedzieć się, jakie opcje są oferowane do sprzedaży. Kaszka dla niemowląt "Baby Sitter" jest odpowiednia dla dzieci od 4 miesięcy. Są bezmleczne, co oznacza, że ​​ryzyko alergii jest zmniejszone.

Skład i zakres owsianki "Baby Sitter"

Taki produkt jest odpowiedni dla dzieci podczas wprowadzania produktów uzupełniających, ponieważ jest produkowany zgodnie ze specjalną technologią, która zapewnia wysoką jakość produktu. Producent owsianki "Baby Sitter" - izraelskiej firmy "URBIS", która produkuje żywność dla dzieci od ponad 30 lat.

Wszystkie produkty podlegają rygorystycznej kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji. Kompozycja została zaprojektowana w celu spełnienia cech układu pokarmowego niemowląt. Ponadto dodatkowe wzbogacenie witamin i pierwiastków śladowych. Żywność nie zawiera cukru, soli i różnych smaków lub wypełniaczy. Do pierwszego posiłku uzupełniającego lepiej jest kupić kasza gryczana lub ryżowa. Również odpowiednia kukurydza. Później możesz urozmaicić dietę manny, owsianki, jęczmienia i innych.

Asortyment owsianki Baby Sitter jest również przeznaczony dla dzieci potrzebujących odżywiania medycznego, na przykład:

  • jeśli dziecko ma alergię lub skłonność do tego;
  • na niedobór żelaza witaminy, jod;
  • jeśli jest dostępny niedobór laktozy; / li>
  • jeśli okruchy mają problemy z układem trawiennym.

Należy również zauważyć, że ze względu na specjalną obróbkę cieplną zbóż, podczas produkcji, owsianka Baby Sitter oszczędza budżet rodzinny. W końcu jedno opakowanie o wadze 200 gramów pozwala gotować do 20 standardowych porcji. Duży wybór produktów pozwoli Ci wybrać smak potraw każdego dziecka.