owsianka frutonyanya Mleko matki jest najbardziej optymalnym pokarmem dla noworodka. Ale zdarza się, że z jakiegokolwiek powodu matka nie może karmić piersią, a potem miękisz zjada specjalną mieszankę. Jednak od około 6 miesięcy dziecko zostanie w każdym przypadku wprowadzone do innego posiłku i stopniowo będzie ono urozmaicało swoją dietę. Jedną z ważnych żywności są owsianka. Niektóre matki wolą gotować je same, a inne decydują się na zakup produktu przemysłowego. Owsianka "FrutoNyanya" nadaje się dla dzieci od najmłodszych lat, ponieważ rodzice powinni zwracać na to uwagę. Można go nabyć jako produkt mleczarski i mleczny.

Zakres i skład owsianki "FrutoNyanya"

Pod tą marką produkowane są różne nazwy żywności dla dzieci, takie jak soki, owoce, warzywa, puree mięsne, desery, napoje. Produkty te mają różne nagrody i dyplomy potwierdzające ich jakość.

Zakres zbóż obejmuje bezmleczne, Mleczne płatki zbożowe "FrutoNyanya", idealne do pierwszego karmienia. Wszystkie są wzbogacone o kompleks witaminowo-mineralny.

Kasza mleczna "FrutoNyanya" zawiera następujące składniki:

  • ziemne grys;
  • mleko pełne;
  • kompleks witamin i minerałów;
  • prebiotyki;
  • może zawierać owoce.

Asortyment kaszek "FrutoNyanya" pozwala wybrać dokładnie ten produkt, który spodoba się Twojemu dziecku. Produkt dostępny jest również w formie gotowej do spożycia.

Na różnych forach i stronach internetowych młode matki często omawiają żywność dla niemowląt i dzielą się swoimi opiniami. Wiele osób pozytywnie reaguje na te kaszki, zauważając ich przystępny koszt, przyjemny smak i dobrą jakość. Ale niektórzy piszą to, przygotowując formę grudek, co psuje ogólne wrażenie. Należy zauważyć, że w większości recenzji matki podkreślają, że nie ma alergii na owsiankę Frutonyan, nawet u dzieci skłonnych do takich reakcji.

owsianka frutonyanya 1owsianka frutonyanya 2owsianka frutonyanya 3
owsianka frutonyanya 4Frutony 5owsianka frutonyanya 12
owsianka frutonyanya 6owsianka frutonyanya 7owsianka frutonyanya 8
Frutony 9owsianka frutonyanya 10owsianka frutonyanya 11