Tajemniczy Myanmar - Kraj południowoazjatycki, ostatnio był zamknięty z wizytami, a obecnie nie jest najpopularniejszym celem turystycznym, ale jeśli zdecydujesz się go poznać, przyjrzyjmy się korzyściom rekreacji tutaj i najpopularniejszym kurortom w Myanmar.

Kiedy odwiedzić kraj?

Wielu turystów interesuje się o której porze roku reszta na plażowych kurortach Myanmar będzie najbardziej udany. Jednoznaczna odpowiedź nie może być, ponieważ kraj jest bardzo rozciągnięty, a w różnych częściach Birmy klimat jest zupełnie inny, ale ogólne zalecenia nadal istnieją.

Najbardziej "suchym" okresem w kraju, podobnie jak w wielu innych krajach Azji Południowej, jest okres od października do maja, ale jeśli twoja podróż jest zaplanowana na inny czas, to nie ma powodu dla nieładu - deszcze tutaj są bardzo ulotne, jedyne, co może cię zawstydzić - to stale szare niebo, niezbyt odpowiednie do odpoczynku na plaży, ale nie przeszkadza w badaniu kulturowym, religijnym i architektonicznym atrakcje w kraju .

Najlepsze kurorty
  1. Mandalay - nie tylko ekonomiczne, ale także religijne Myanmar . Ośrodek słynie z sanktuariów i unikalnych zabytków architektonicznych, można obserwować etapy produkcji liści złotych liści, które pielgrzymi przywiązują do złotych posągów Buddy.
  2. Мандалай
  3. Ngapali - Unikalny kurort w Myanmar. Kilometry plaż o nieskazitelnej naturze i białym piasku czekają na swoich gości i będą cieszyć się doskonałą obsługą i możliwością spokojnego odpoczynku.
  4. Скульптура русалки на пляже НгапалиПляж Нгапали
  5. Inle Lake . Fani wspaniałej scenerii to miejsce, do którego warto zajrzeć. Banki Inle są otoczone wysokimi górami, a obok jest gmina 17 wiosek.
  6. Озеро ИнлеРыбаки на озере Инле
  7. Yangon . Unikalna natura miasta, wiele starożytnych pagód i dworów, słynny Shwedagon - to tylko niewielka część tego, co możesz zobaczyć w mieście . Ponadto, aby dostać się do ośrodka jest łatwe: w pobliżu Yangon znajduje się międzynarodowe lotnisko .
  8. Янгон панорамаКурорт Янгон

Turyści i nadmorskie kurorty Myanmar będą zachwyceni, wśród których jest specjalna wzmianka o takich plażach jak: Ngwe-Saung , Chaungta Beach, Margui, Dawei (Tavoy) i wiele innych. Ze względu na niski popyt na wakacje w Myanmar koszt wycieczek i zakwaterowania jest bardzo mały, co przyciąga podróżnych z całego świata.

Ngwe Saung Beach природаЧаунгта–Бич береговая линия
Пляж ДавэйЗакаты на пляже Давэй