Ngve-Saung to ogromna linia brzegowa, która znajduje się 18 km od miasta Chuantha. To jest bardzo znana plaża ośrodek wypoczynkowy Myanmar z hotelami, wypoczynkiem i rozrywką na każdy gust.

Opis ośrodka

Ngwe-Saung to kurort na wybrzeżu Myanmar, który oferuje turystom aktywny wypoczynek na wodzie w postaci surfingu, pływania i wędkowania, a także klasyczne rozrywki na plaży, w tym przejażdżki na słoniach. Włączone plaża Nigdy nie jest zbyt tłoczno, więc można odpoczywać lub zbierać trofea w postaci muszli w spokoju, ale brak ludzi wiąże się nie tylko z wielkością plaży, ale także z faktem, że infrastruktura nie jest dobrze rozwinięta w Ngwe-Saung, a inne są bardziej skłonne do wyboru miejsca do odpoczynku (alternatywa - Plaża Ngapali ).

Niedaleko wybrzeża znajduje się mała wyspa o nazwie "Wyspa Miłośników", na której zainstalowana jest rzeźba syreny, czekająca na księcia. Możesz dostać się na wyspę pieszo w czasie odpływu lub możesz zostać zabrany na motorower za kilka dolarów. Na północnej stronie plaży znajduje się "Ngwe-Saung Village", która jest 200-metrową ulicą, która składa się wyłącznie ze sklepów, restauracji kuchnia narodowa i małe rynki. Sklepy oferują klientom jedzenie, odzież i pamiątki Z reguły w postaci morskich ozdób wykonanych z kamieni, muszli i pereł.

Вид сверхуПовозка на пляже Нгве-СаунгСамая знаменитая достопримечательность Нгве-Саунг
Остров влюбленныхРусалочка, встречающая гостей островаДеревня Нгве-Саунг
Moc

Wioska Ngwe-Saung ma na ulicy kilkanaście restauracji i inny catering. Warto wziąć pod uwagę, że w instytucjach istnieje duży wybór owoców morza i mięsa, ale w prawie wszystkich instytucjach oferuje się to samo. Możliwe jest uzgodnienie dostarczania żywności z restauracji w wiosce bezpośrednio do pokoju, a usługa ta jest całkowicie bezpłatna.

Бюджетные кафе в деревне Нгве-Саунг
Gdzie się zatrzymać?

Hotele w Ngwe-Saung są na każdy gust, od niezwykle drogich pięciogwiazdkowych po zwyczajne opcje budżetowe. Hotele klasy ekonomicznej mają zwykłe i klasyczne pokoje ze wszystkimi udogodnieniami, ale bez dodatków. W pobliżu miejscowości znajdują się dwa najdroższe hotele, które szczycą się dogodną lokalizacją i wysokiej klasy obsługą. Wśród najlepszych hoteli turyści podkreślają The Emerald Sea Resort, Eskala Hotels and Resorts, Ngwe Saung Yacht Club & Resort oraz Bay of Bengal Resort.

Eskala HotelThe Emerald Sea Resort
Ngwe Saung Yacht Club & ResortBay of Bengal Resort
Jak się tam dostać

Możesz dostać się do Ngwe-Saung autobusem od Yangon (koszt podróży to 5500 MMK) lub z miasta Pathein (3000 MMK).