Labradoryt został po raz pierwszy znaleziony na tytułowej wyspie Ameryki Północnej. Główny zakres kolorów minerału obejmuje ciemne odcienie. Opcje z niebieskim lub zielonym przepełnieniem są uznawane za wyłączne.

Magiczne właściwości labradorytu

Minerał od czasów starożytnych jest używany jako amulet , nie tylko dla samego człowieka, ale także dla jego domu. Aby to zrobić, kamień powinien być umieszczony w miejscu publicznym. Stanie się talizmanem dla ludzi, którzy są pewni swoich umiejętności, ponieważ pomaga wyciągnąć właściwe wnioski z błędów przeszłości i opracować plany na przyszłość. Magiczne właściwości kamienia labradorytów pomagają psychologom w dalszym odkrywaniu istniejących umiejętności i kierowaniu ich we właściwym kierunku.

Mineralny talizman może być dla osób z twórczego zawodu, ponieważ ujawnia swój potencjał jeszcze bardziej. Zaleca się używać go i osób podejmujących ryzyko. Należy również powiedzieć, kto nie powinien nosić przedmiotów z tym kamieniem. Negatywnie wpłynie to na niezrównoważonych i rozgoryczonych ludzi.

Lecznicze właściwości kamienia labradorytu

Użyj uzdrowicieli mineralnych w leczeniu problemów oczu i mózgu. Korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego, co pozwala pozbyć się zmęczenia, stres i bezsenność. Właściwości lecznicze labradorytu pomagają normalizować metabolizm i poziom hormonów we krwi. Ponadto kamień pomaga zmniejszyć ciśnienie i oczyścić narządy wewnętrzne. W medycynie ludowej labradoryt stosuje się w leczeniu niepłodności, reumatyzmu i innych problemów z kręgosłupem.

Właściwości kamienia labradorytu dla znaków zodiaku

Silna energia minerału może nie tylko działać dla dobra, ale także szkodzić osobie. Dlatego talizmany i dekoracje można nosić dla osób urodzonych pod znakiem Panny. Będzie doskonałym pomocnikiem Taurusa, Skorpiona i Wagi. Nie zaleca się posiadania barana labradorytów.