Rosyjska nazwa ludowa tego kamienia brzmi "Bóg z kurczaka", wywodzący się z magicznej wioski. Również słowo "kurczak" jest zmodyfikowanym "churiny", to znaczy, w odniesieniu do starożytnych Słowian, bóstwa lub ducha przodków, Churu lub Shchur, które chroniły granice, drzwi i drzwi.

Bóg z kurczaka, kamień z dziurą, służył jako talizman Słowian dla drobiu. W niektórych wioskach sądzono, że okrągłe kamienie z małą dziurą w środku pomagają kurczakom lepiej się spieszyć i zawiesić ten kamień w glinach, aby odeprzeć chorobę od ptaków. Jednak z biegiem czasu ludzie zauważyli, że "kurczak Bóg" może również ich chronić. Następnie, aby chronić dom przed wszelkimi złymi mocami lub od złe oko umieścili kamień w wiejskiej chacie pod dolną koroną.

Pod moimi stopami znajdziesz wiele tajemniczych talizmanów, a niektóre z nich są starożytnego pochodzenia. Na przykład kamienie z naturalnymi dziurami, które nazywane są "Bogiem z kurczaka". Kamienie te uznano za szczęśliwe, a osoba, która go znalazła, miała szczęście.

Według legendy nie można przedstawić kamiennego "Boga z kurczaka", ponieważ przynosi szczęście tylko osobie, która je znajdzie. Poza tym dziura w kamieniu powinna być naturalna, nie możesz sam zrobić dziury.

Gdzie znaleźć kamień "Bóg z kurczaka"?

W pierwszych godzinach po burzy na kamienistych plażach można zobaczyć ludzi powoli wędrujących wzdłuż wybrzeża i patrzących na ich stopy. Od czasu do czasu pochylają się i podnoszą kamyki, sprawdzając je, czasem radując się znaleziskiem. Ludzie szukają "Boga z kurczaka". Jeśli latem odpoczniesz na morzu przy kamienistej plaży lub w górach, koniecznie szukaj kamyka z dziurką. Ponieważ "kurczak Bóg" jest elementem ziemi. Otwór symbolizuje pokonywanie przeszkód, dlatego kamień ten może służyć jako talizman, pomagając przezwyciężyć fizyczne dolegliwości i ziemskie trudności. Wielu ludzi, którzy znaleźli nieszczelny kamień, zauważyło, że po odnalezieniu go było mniej brzemienia w życiu.

Bóg kurczaka jest talizmanem szczęścia i spełnienie pragnień . Jego odkrycie sugeruje, że los faworyzuje ciebie. Ten talizman można nosić na szyi lub w kieszeni. Ale wielu nie zna prawdziwej tajemnicy tego talizmanu. Aby zaspokoić pragnienia, należy spojrzeć przez otwór w kamieniu, jednocześnie spełniając życzenie, a następnie ścisnąć mocno pięść i poczuć, jak siła, z jaką wyciskasz kamień przechodzi, aby twoje marzenie się spełniło. Stone - "Chicken God" to doskonały talizman dla tych, którzy mają niebezpieczną pracę i muszą ryzykować życie i zdrowie, a także tych, którzy muszą ryzykować wartości materialne. Musisz tylko wziąć kamień w swoje ręce i powiedzieć trzy razy: "Na kamiennym tronie, w kamiennym niebie, siedzi kamienny bóg i odpędza kamienną chmurę. Gremie grzmot, kamienna chmura, ja (imię) nie stoję na mojej głowie.

Ponadto kamienie "Boga kurczaka" od starożytności używane jako amulety. W tych kamieniach pochodzenie dziury przypisywano bieżącej wodzie, morzu lub rzece. Kamienie uratowały energię wody, która ostrzyła je przez setki lat, co Kamień Boga z kurczaka zmywa złą energię. Bóg z kurczaka jest amuletem szczęścia i jest uważany za jeden z bardzo silnych amuletów. Im więcej kamieni - "Kurczak Bóg", tym lepiej. Jeśli umieścisz wielobarwne, ziarniste kamienie na jednej nici, to taki silny bóg z kurczaka spełni marzenia właściciela, a także może uratować dentystyczne i bóle głowy. Jednak jeden kamień przyciągnie również szczęście.

Również "Chicken God" eliminuje obawy związane z trudnościami finansowymi i beznadziejnością swojej pozycji. Duch skalistego kamienia ułatwia fizyczne i psychiczne cierpienie, inspiruje pragnienie znalezienia sposobu rozwiązania tych problemów. W związku z tym, kamień "Bóg kurczaka", warto nosić pesymistów, a także tych, którzy są w depresji.