Wróżbiarstwo to magiczny rytuał, dzięki któremu można uzyskać odpowiedzi na ekscytujące pytania i poznać pewne fakty dotyczące przyszłości. Aby informacje były tak dokładne, jak to tylko możliwe, musisz wiedzieć, kiedy można zastosować różne metody predykcji.

Kiedy najlepiej odgadnąć?

Pytanie to prawdopodobnie powstaje dla każdego początkującego, ponieważ istnieją zarówno sprzyjające, jak i nieodpowiednie dni na używanie jakiejkolwiek magii. Jeśli nie weźmiesz tego pod uwagę, rytuały nie tylko nie dostarczą prawdziwych informacji, ale także mogą zaszkodzić. Dla tych, którzy są zainteresowani, kiedy można i zgadnąć, i przeprowadzić ceremonie, ważne jest, aby wiedzieć, że wybór odpowiedniego czasu należy wziąć pod uwagę dzień tygodnia, fazę księżyca i dzień. Najbardziej udane okresy w przewidywaniu ich przyszłości to święta kościelne i pogańskie: Ivana Kupała, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Chrzest i tak dalej.

Kiedy możesz zgadnąć w styczniu?

Drugi miesiąc zimy jest najbogatszym dniem, w którym można wykonywać różne rytuały, uzyskując najdokładniejsze informacje. Jest kilka dni, w których można zgadywać w styczniu w dowolnym celu: Święta Nowego Roku, Boże Narodzenie, Święto Trzech Króli i Boże Narodzenie. W tym okresie wszyscy mają szansę poznać długoterminowe perspektywy.

Szczególną energią styczniowych wakacji jest możliwość odwołania się do wyższych sił lub duchów. W czasach starożytnych ludzie wierzyli, że w tych dniach dusze zmarłych ludzi zstępują z nieba, aby komunikować się ze swoimi żyjącymi krewnymi i przyjaciółmi. Kiedy zastanawiasz się, kiedy zgadnąć w styczniu, ważne jest, aby pamiętać, że energia magii gromadzi swoją maksymalną energię w nocy od północy do wschodu słońca. Uważa się, że podczas styczniowych wakacji można zobaczyć prorocze sny.

Inną ważną kwestią, która interesuje wielu, jest to, ile osób może odgadnąć w styczniu, więc uważa się, że drzwi do innego świata są blisko Objawienia Pańskiego, czyli 19 stycznia. Ważne jest, aby pamiętać, że nie oznacza to, że po tym czasie przychodzi czas, kiedy nie jest konieczne dokonywanie przewidywań, ponieważ tak nie jest, a rytuały dostarczą informacji, ale nie będą tak dokładne, jak podczas świąt noworocznych.

możesz zgadywać na kartach w niedzielę

Kiedy możesz odgadnąć na Boże Narodzenie?

Zgodnie z rosyjskimi tradycjami możliwe jest przeprowadzanie różnych rytuałów w celu spojrzenia w przyszłość, nawet w Wigilię przed Bożym Narodzeniem, czyli w nocy z 6-7. Kiedy zaczynają się domyślać w tym czasie, możemy liczyć na uzyskanie dokładnych informacji, ponieważ jest to jedna z najsilniejszych nocy w roku, kiedy duchy łatwo nawiązują kontakt i odpowiadają na wszystkie pytania. W Boże Narodzenie powinieneś zwrócić się do Wyższych Sił po tym, jak pierwsza gwiazda zapali się na niebie.

Kiedy musisz zgadywać na starym Nowym Roku?

Kolejny dobry okres, w którym przewidywania przyszłości są prawdziwe. Przodkowie wierzyli, że magiczny wieczór - ósmy dzień Bożego Narodzenia, a jest 13 stycznia. Wszystkie pragnienia i rytuały przeprowadzone tego wieczoru dadzą pożądane rezultaty, co będzie prawdą. Popularnością jest wróżenie przed snem, co daje szansę w nocy, aby uzyskać niezbędne informacje dotyczące przyszłości. Aby wykonać rytuały bez błędów, usuń krzyż z ciała i rzeczy, które pokrywają energię, takie jak paski i bransoletki.

Kiedy mogę zgadywać na chrzcie?

To chrześcijańskie święto jest uważane za idealny czas na poznanie wydarzeń z jego przyszłości. W tym dniu granice między światami są wymazywane, więc łatwiej jest skontaktować się z najwyższymi siłami. Uważa się, że informacje otrzymane w tym dniu poprzez rytuały są w 100% prawdziwe. Dla tych, którzy są zainteresowani, gdy szukają chrztu, należy wiedzieć, że odpowiednim czasem na to jest późny wieczór lub noc 18 stycznia. Niektóre ceremonie mają określone instrukcje dotyczące ram czasowych.

w jakie dni możesz zgadywać

Dni sprzyjające wróżbiarstwu

Wiarygodność prognoz wiąże się z użyciem magii. Najbardziej niekorzystnymi dniami tygodnia na tę akcję są piątek, sobota i niedziela. Wyjątkiem jest okres świąteczny, kiedy prognozy będą prawdziwe każdego dnia. Jeśli interesuje Cię, w jakie dni możesz zgadywać, warto zastąpić, że rytuały organizowane w czwartek obiecują dobre wydarzenia, aw poniedziałek są bardziej pesymistyczne. Prawdziwe informacje można uzyskać, przewidując przyszłość 13 dnia, a zwłaszcza, jeśli data przypada w piątek.

Kiedy zastanawiasz się, kiedy zgadywać, warto wspomnieć o tak ważnych datach, jak pierwszy dzień roku, o przewidywaniach dotyczących długich występów i urodzinach. Mimo to ludzie pracujący z energiami zalecają wzięcie pod uwagę dnia księżycowego w celu uzyskania najbardziej prawdziwych informacji. Najlepsze dni na wróżby i kontakt z innym światem - 12, 14 i 18 dni. Istnieją pewne daty przeznaczone na określony rodzaj prognoz:

  • 2 - dzień, w którym możesz spędzić każdy rodzaj wróżby;
  • 6 to idealna data na przewidywanie przyszłości;
  • 10 - możesz uzyskać wiarygodne informacje o wydarzeniach z przeszłości;
  • 20 - lepiej wykonywać rytuały dla miłości;
  • 22 - wykorzystaj książkę do przewidywania;
  • 27 - możesz dowiedzieć się zarówno o przyszłości, jak i przeszłości;
  • 28 - zaufaj swojej intuicji i przewiduj przeznaczenie.
najlepszy czas na wróżby

Czy możesz zgadywać na kartach w niedzielę?

Takie pytania można przypisać przesądom, które pojawiły się w starożytności i przetrwały do ​​naszych dni. Niedziela była uważana za czas, kiedy trzeba odpocząć, jak Bóg po stworzeniu świata, poświęcając czas na modlitwę i chodzenie do kościoła. Osoby, które nie należą do wiary chrześcijańskiej, mogą nie przestrzegać tego zakazu. Psychicy uważają takie tabu za fikcję i nie szanują ich. Kolejna wersja dotycząca tego, czy można zgadywać w niedzielę, wskazuje, że czas jest niekorzystny, a karty będą kłamać.

Czy można zgadnąć podczas menstruacji?

Istnieje kilka wyjaśnień dotyczących tego tematu, a według najczęstszej wersji kobieta w okresie krytycznych dni staje się otwarta na złe duchy, dlatego odwoływanie się do magii jest niebezpieczne. Faktem jest, że wiele podmiotów, które mogą nawiązać kontakt podczas wróżenia, lubią jeść ludzką energię. Istnieje wersja, która w krytyczne dni wszystkie prognozy nie będą prawdziwe, więc nie powinieneś ich wykonywać. Ponadto wiele dziewczynek spędza ten okres z zły nastrój , a to negatywnie wpływa na prawdziwość magii.

Poważnych konsekwencji można oczekiwać od tych, którzy chcą płacić innym osobom w trakcie menstruacji, ponieważ można sami poradzić sobie z problemami innych osób lub poprosić wróżbitów, którzy mogą z łatwością przenieść negatywną energię do niechronionej kobiety. Możesz odgadnąć w tym miesiącu tylko za pomocą rytuałów zaprojektowanych specjalnie na ten czas. Istnieją oznaki, które dają szansę na zdobycie informacji na temat przyszłości, w zależności od tego, kiedy rozpoczęła się miesiączka.

Czy ktokolwiek może zgadnąć na słabnącym księżycu?

Ludzie pracujący z energiami mówią, że aby wybrać właściwy czas, należy skupić się na fazach księżyca. Najlepszym czasem, kiedy trzeba się domyślić, jest pełnia księżyca, ponieważ magiczne obiekty są nasycone energią satelity Ziemi i dają prawdziwe rezultaty. W odniesieniu do zstępujący księżyc , tym razem niefortunne jest przewidywanie przyszłości, ponieważ istnieje duże ryzyko, że wyniki będą fałszywe. W starożytności faza ta uważana była za czas, kiedy przyroda odpoczywa i zyskuje siłę, więc lepiej nie przeszkadzać duchom, aby się nie denerwowały.

kiedy musisz odgadnąć stary nowy rok

Najlepszy czas na przepowiadanie przyszłości

Aby uzyskać najdokładniejsze prognozy, zaleca się przeprowadzanie rytuałów nie tylko w określone dni, ale także w określonym czasie. Od czasów starożytnych ludzie uważają, że noc to dobry moment na nawiązanie kontaktu z Wyższymi Siłami, ale to nie znaczy, że dzień nie nadaje się do przewidywania przyszłości. Korzystny czas na przepowiadanie przyszłości można określić, skupiając się na własnych uczuciach, a jeśli chcesz powiedzieć o losach, oznacza to, że duchy dają wskazówki, dzięki czemu możesz rozpocząć ceremonię.

Czy można zgadywać w ciągu dnia?

Wśród ludzi, którzy nie są związani z magią, powszechnie uważa się, że rytuały mogą być wykonywane dopiero po zachodzie słońca, ale to nie jest do końca prawdą. Uważa się, że w okresie od 11 do 4 rano przychodzi czas, w którym można nawiązać bliski kontakt z siłami z innego świata i otrzymywać prawdziwe informacje za pomocą różnych technik przewidywania, ale to nie znaczy, że w innych czasach magia jest zabroniona. Na przykład jeszcze jeden okres, w którym można zgadywać, czas od 14 do 16 godzin - w ciągu dnia trudno jest skoncentrować się na przepowiadaniu przyszłości, więc łatwo jest stracić kontakt z siłami wyższymi.