Wiele osób uważa, że ​​oprócz głównego świata rzeczywistego istnieją inne przestrzenie, do których można uzyskać dostęp za pomocą różnych technik. Badanie subtelnych światów wiązało się z ogromną liczbą ludzi, co daje szansę poznania świata w pełni.

Czym jest cienki świat?

Niewidzialne dla ludzkich oczu, utworzone z subtelnych nienamacalnych energii, przestrzeni i egregors wszystko to opisuje subtelny świat. Istnieją jasne i ciemne strony. Subtelny świat jest oddzielną przestrzenią, która tworzy programy do zarządzania procesami fizycznymi i energetycznymi Ziemi. Ma wpływ na przyrodę dzięki systemom energetycznym. Uważa się, że dusza każdego żyjącego stworzenia na ziemi rodzi się i żyje w subtelnym świecie.

Subtelny świat jest reprezentowany przez miejsce, w którym znajduje się dobro i zło, myśli rodzą się i stąd przechodzą w świadomość ludzi, aby wcielić się w prawdziwy świat. Ludzkie oczy nie widzą subtelnej energii, ale są na to inne sposoby, na przykład, astralne widzenie, jasnowidzenie i tak dalej. Zasugerowano, że subtelny świat, podobnie jak fizyczny, został stworzony przez Pana.

Czy istnieje cienki świat?

Uważa się, że prawdziwe życie jest tylko częścią ogólnego celu, a większość czasu spędza osoba w następnym świecie. Materialiści zupełnie zaprzeczają, że subtelne światy są rzeczywistością, ponieważ nie można udowodnić ich istnienia przy użyciu dobrze znanych metod badawczych i przyrządów pomiarowych. Warto zauważyć, że współczesna nauka jest aktywnie zainteresowana tym obszarem, na przykład odkryto antymaterię.

Nikt nie mówi, że dowody na istnienie subtelnego świata nie pojawią się za kilka lat, ponieważ fale radiowe również nie są widoczne na moich oczach, ale wymyślono urządzenie do pomiaru. W celu udowodnienia subtelnego świata, w którym spada dusza, akceptowane są objawienia proroków i świętych. Naukowcy przeprowadzili eksperymenty, ważąc ludzkie ciało przed i po śmierci. W rezultacie udało się ustalić, że ciało staje się lżejsze o 21 gramów i uważa się, że jest to ciężar duszy.

Jak wygląda cienki świat?

Ponieważ nie ma rzeczywistych możliwości wyjazdu do innego świata w celu robienia zdjęć lub naprawiania ich w inny sposób, dopóki nie istnieje, pozostaje opierać się na informacjach dostarczanych przez ludzi, którzy odbywają podróże astralne. Świat subtelnych energii jest pod wieloma względami podobny do zwykłego życia, są góry, lasy i stawy, są elementy i różne substancje. Roślinność, zwierzęta i ludzie reprezentowani są w subtelnych formach.

jak wygląda cienki świat

Prawa subtelnego świata

Istnieje wiele różnic między światem fizycznym i subtelnym:

 1. Nie ma takich pojęć, jak odległość i czas, ale ruch jest obecny. Ruch może być prowadzony we wszystkich kierunkach. Będąc w subtelnym świecie roku, wydają się być sekundami.
 2. Prawa subtelnego świata energii wskazują, że wszystkie zjawiska i rzeczy w ludzkim umyśle są odbijane i załamywane inaczej, więc każda rzecz wygląda na przejrzystą i można ją oglądać od środka.
 3. Charakterystyczne cechy obejmują brak takich pojęć jak góra i dół, daleko i blisko.
 4. W cienkim świecie wszystko porusza się dzięki myślom, a ogromne odległości można przezwyciężyć w jednej chwili.

Mieszkańcy cienkiego świata

Wszystkie podmioty żyjące w innym świecie są podzielone na kilka typów:

 1. Pasożyty. Są to programy wirusowe, które zmuszają człowieka do wykonywania różnych niepotrzebnych ruchów i formacji energetycznych, które powstają z marnowania energii przez ludzi.
 2. Obcy żyjący kosztem ludzkiej energii. Zastanawiając się, jak wyglądają byty subtelnego świata, warto podkreślić, że istnieją prymitywne stworzenia, które prowokują człowieka do różnych emocji i działań. Należą do nich succubus , diabły i inne. Istnieją byty, które są podzielone na jedną osobę i mają wpływ na jego świadomość.
 3. Nieziemskie byty, które tylko kontaktują się z ludźmi, ale ich nie używają. Należą do nich gobliny drewniane, duchy domowe i inne duchy natury oraz pozostałości dusz zmarłych.

Esencje cienkiego świata, wpływające na zachowanie człowieka

Na niższym poziomie znajdują się prymitywne stworzenia podobne do drobnoustrojów i ameb żyjących w prawdziwym życiu. Rosyjscy naukowcy przeprowadzili badanie aury i odkryli, że wielu ludzi ma pewne skrzepy energetyczne pasożytujące na ludziach. Są też wysoko rozwinięte byty subtelnego świata, podobne do zwykłych zwierząt. Różnią się kształtem ciała, rozmiarem i nawykami. Te stworzenia wpływają na ludzką psychikę, a nasi przodkowie nazywali je demonami. Magowie używają ich jako swoich asystentów.

Istnieją podmioty, które są reprezentowane w postaci chmury lub wstążki i stale zmieniają swoją konfigurację. Wolą poruszać się w paczkach. Takie istoty są energicznymi wampirami, które wiją się wokół osoby i uduszają go. Warto zauważyć, że nie tylko ludzie nie widzą subtelnego świata, ale esencje nie widzą człowieka takim jakim jest. Ludzie są reprezentowani przez promieniowanie ciała i aurę w postaci świetlistych wirujących obiektów.

Jak nauczyć się oglądać cienki świat?

Ludzie, którzy współdziałają poprawnie z inne światy może go używać do własnych celów. W krótkim czasie można przyswoić sobie inną wiedzę dzięki fantomom i duszy. Subtelny świat pomoże zmienić twoje przeznaczenie, uniknąć błędów i osiągnąć wyżyny oraz zaprogramować sytuacje. Ogromne znaczenie ma czystość myśli i szacunek dla praw życia. Istnieje kilka sposobów, aby zobaczyć subtelny świat, a większość z nich ma charakter medytacyjny.

czym jest cienki świat

Jak wejść do cienkiego świata?

Istnieje kilka sposobów, w jakie możesz podróżować do innych światów i ważne jest, aby zapamiętać swoje uczucia podczas treningów, aby później łatwiej było komunikować się z subtelnym światem. Jest proste ćwiczenie, aby wejść w podświadomość, która w rezultacie przybierze pewną formę i łatwiej będzie z niego korzystać. Jest to rodzaj medytacji, ponieważ dzięki niemu najłatwiej osiągnąć stan pustki w głowie. Kontakt z cienkim światem odbywa się w następujący sposób:

 1. Zrelaksuj się i uspokój swój oddech, przyjmując wygodną postawę. Postaraj się widzieć mentalnie z boku.
 2. Zwróć uwagę na nogi, a następnie spójrz na to, na czym stoją, może to być ziemia, piasek, kamienie, podłoga i inne podłoża.
 3. Rozejrzyj się, aby przyzwyczaić się do nowego świata. Warto zauważyć, że każda osoba ma swoje własne zdjęcia, na przykład ktoś widzi dom, a ktoś widzi las.
 4. Przejdź w kierunku najjaśniejszego obiektu. W pobliżu będzie zwierzę lub osoba, a to będzie obraz osoby żyjącej w subtelnym świecie. Możesz skontaktować się z nim z różnymi pytaniami.

Jak uzyskać informacje z cienkiego świata?

Każdy, jeśli chce, może nawiązać kontakt z innym światem. Częściej dusze zmarłych, fantomy i esencje płaszczyzny eterycznej wchodzą w dialog. Ważne jest, aby pamiętać, że informacje z Subtle World są inne, więc lepiej jest natychmiast dostroić się do podmiotu, który może odpowiedzieć na pytania. Komunikacja z cienkim światem może odbywać się zgodnie z tym schematem:

 1. Wstępnie ustal, jakie informacje są potrzebne, co Cię interesuje i jakie pytania zostaną zadane.
 2. Wyczyść przestrzeń negatywnej energii, na przykład za pomocą kadzideł lub świece kościelne .
 3. W następnym kroku musisz wybrać część energii odniesienia, aby komunikować się z czystymi duchami. W tym celu przeczytaj modlitwy spełniające wymagania lub "Ojcze nasz".
 4. Czas nazwać "rozmówcą" subtelnego świata. W tym celu możesz używać wróżb, automatycznego pisania, wahadła, intuicyjne domysły i tym podobne. Zadaj wszystkie swoje pytania i dziękuj esencji za pomoc.