"Czy życie istnieje po śmierci?" To pytanie, które każda osoba zadała sobie choć raz. Dzisiaj istnieje wiele teorii, które ujawniają tajemnice świat po życiu . Oczywiście nie ma na to konkretnych dowodów, wszystko jest tylko w teorii. Każda religijna nauka na swój sposób wyjaśnia życie po śmierci, ale są one jednym w jednym - dusza istnieje.

Jakie są pomysły na życie po śmierci?

Dusza człowieka jest nieśmiertelną substancją, która jest niewidoczna i niezmierzona przez materialne środki. Istnieją opinie, że znajduje się w sercu serca lub mózgu. Niektórzy naukowcy przeprowadzali eksperymenty, aby zmierzyć jego wagę i otrzymali konkretną liczbę - 21 g. Biblia mówi, że dusza osoby znajduje się we krwi.

Wyjaśniając coś takiego jak życie pozagrobowe, warto pamiętać o śmierci klinicznej, kiedy serce człowieka zatrzymuje się, a on umiera, jakby, ale dzięki reanimacji wraca do życia. Co człowiek widzi w tej chwili i co robi dusza? Jest wiele odpowiedzi na ten temat, więc ktoś mówi, że widział światło na końcu tunelu, inni widzą Piekło i Niebo, ogólnie rzecz biorąc, jest wiele opinii. Wiele z tego zostało obalonych przez eksperymenty na zwierzętach. Na przykład samo światło na końcu tunelu okazało się zwykłymi impulsami wytwarzanymi przez mózg po zatrzymaniu serca. Zmarli krewni i niektóre zdjęcia z przeszłości powstają z faktu, że wraz z powrotem do życia stare części kory mózgowej zaczynają funkcjonować, a dopiero potem nowe. Pomimo tak wielu dowodów, człowiek nadal chce wierzyć, że śmierć nie jest ostatecznym punktem i nowym wymiarem, a nowe przygody czekają na duszę.

Komunikacja z innym światem

Dzisiaj istnieje ogromna ilość dowodów na istnienie dusz, które znajdują się w innym, niezrozumiałym i niewidzialnym świecie. Na przykład niektórzy ludzie wyraźnie słyszą głosy zmarłych, widzą je na ekranach telewizorów, a nawet odbierają połączenia i wiadomości na telefon komórkowy. Są nawet obrazy potwierdzające zjawiska z zaświatów, które przedstawiają ludzi po ich śmierci.

Niesamowity eksperyment przeprowadzony w Belgii. Jasnowidz znany we Francji, gdy dowiedziała się o śmiertelnej chorobie, zgodził się z naukowcami, że po jej śmierci spróbuje się z nimi skontaktować. Do eksperymentu użyto komputera. W mrocznym pokoju była ogromna liczba naukowców. Zobaczyli na własne oczy świecącą sylwetkę, która podeszła do komputera i napisała małą wiadomość. Mimo tak dużej liczby potwierdzeń pewnej opinii i konkretnych faktów na temat tego, czy istnieje inny świat, jeszcze nie istnieje. Kolejnym potwierdzeniem istnienia duszy i życia po śmierci jest komunikacja psychologiczna ze zmarłymi, którzy opowiadają fakty od swoich tajemnice życia po życiu przeszłe życie. Oczywiście, sceptycy mogą powiedzieć, że to wszystko jest mitem, wynalazkiem, to jest ich prawo, ale są ludzie, którzy naprawdę w to wierzą.

Chciałbym również wspomnieć o aktualizacjach, które pomagają komunikowanie się z martwymi ludźmi. Dzisiaj właściciele iPhone'a mogą zainstalować aplikację, która po rosyjsku oznacza "Ghost stories box". Program skanuje przestrzeń i odbiera hałas elektryczny, który zamienia się w słowa. W rezultacie subskrybent otrzymuje sygnał, że zmarła osoba jest gotowa nawiązać kontakt. Istnieją inne programy, które pomagają określić istnienie duchów.

Można bez końca zastanawiać się nad tym tematem, ale jak dotąd nie ma dokładnych dowodów i pozostaje tylko zgadywać, co nas czeka po śmierci.