Dzisiaj jest ogromna liczba opinii, co dzieje się z osobą po śmierci. Niektórzy uważają, że to koniec, podczas gdy inni są przekonani, że jest to tylko przejście do innego świata. Nie ma konkretnych dowodów na to, że życie pozagrobowe istnieje, ale coraz więcej ludzi dostrzega sygnały z następnego świata. Każdy ruch religijny wyjaśnia na swój sposób koncepcję duszy w zaświatach, ale jak dotąd mówią, że nikt nie wrócił stamtąd, więc pozostaje tylko odgadnąć, jak to naprawdę jest.

Czy jest życie po śmierci?

Każda światowa kultura miała swoją własną tradycje i wierzenia. Na przykład w czasach starożytnych zmarłej osobie towarzyszyła radość, gdy przechodził do innego świata. W Egipcie faraonowie zostali pochowani klejnotami i sługami, wierząc, że wszystko to przyda się w następnym życiu. Dziś są różne dowody podziemi. Wiele osób twierdzi, że widziało zmarłych w telewizji lub odbierane połączenia, a nawet wiadomości na ich telefony. Pewni istnienia innego świata i medium, którzy twierdzą, że nie tylko je widzą, ale także rozmawiają z duchami. Naukowcy również nie opuszczają tego tematu i nie przeprowadzają licznych eksperymentów, a co najciekawsze wskazują na przejawy duchów, ale nie potrafią tego wyjaśnić.

Istnienie życia po śmierci potwierdzają ludzie, którzy doświadczyli śmierci klinicznej. Każdy zobaczył coś własnego, na przykład, niektórzy twierdzą, że widzieli to samo światło na końcu tunelu, inni mówią, że odwiedzili Raj, ale są tacy, którzy nie mieli szczęścia i poczuli ciepło piekła. Tematu tego nie można było pominąć uwaga i przeprowadzili liczne eksperymenty, które udowodniły, że po zatrzymaniu akcji mózg nadal funkcjonuje przez pewien czas, dlatego pojawiają się błyski światła i pojawiają się różne obrazy. Ogólnie rzecz biorąc, dopóki konkretne dowody nie zostaną przedstawione, a fakty, każda osoba może wymyślić własne wyjaśnienie tego, co czeka go po zakończeniu ziemskiego życia.