Wśród przedstawicieli sił pozaziemskich są także pasożyty, które żyją kosztem innych żywych istot, żywiąc się ich energią. Mogą powodować wiele problemów, a nawet śmierć, dlatego ważne jest, aby ustalić ich istnienie i wydalić tak szybko, jak to możliwe.

Czym jest lyarva?

Esencja astralna, która jest wytworem ludzkich namiętności i złych uczuć, nazywana jest larwą. Żyje w aurze człowieka, nieustannie pragnąc zaspokoić swoje pragnienie, które ją zrodziło. Dowiedzenie się, kim są takie lilie, warto powiedzieć, że żywią się ludzką energią, która zwiększa ich siłę i są w stanie przeniknąć do astralnego, a nawet fizycznego ciała. Jeśli nic się nie dzieje, ofiara czeka na nieuchronną śmierć, ponieważ każdego dnia dana osoba słabnie, zaczyna często chorować i umiera.

Larwa - znaki w osobie

Istnieje kilka symptomów, dzięki którym można ustalić, czy istota astralna jest obecna w osobie czy nie.

 1. Ciężkie uzależnienie lub zły nawyk (może kilka naraz). Dotyczy to głównie nałogów, które nie dają przyjemności, ale nie można ich odmówić.
 2. Problemy psychiczne, takie jak ciężka drażliwość, depresja, agresywność, wiele obaw i tak dalej.
 3. Różne sny o napiętej fabule zbliżonej do życia, które są bardzo wyczerpujące, a rano czuje się zmęczona.
 4. Kiedy zastanawiasz się, jak ustalić, czy dana osoba ma lyarvę, warto wspomnieć o innym objawie - nawracających bólach w szyi i plecach. Dyskomfort odczuwany jest w jamie brzusznej i nerkach.
 5. Palce i dłonie są często bardzo zimne.
 6. Wizja pogarsza się od czasu do czasu, a obrazy stają się mętne.
jakie są niebezpieczne lyarvy

Jakie są niebezpieczne zagrożenia?

Jak już wspomniano, istoty astralne stają się silniejsze każdego dnia, a ich wpływ na człowieka rośnie. Ważne jest, aby wiedzieć nie tylko kim są Larsowie i skąd pochodzą, ale także jakie niebezpieczeństwo niosą ze sobą.

 1. Istnieje krystalizacja przepływu energii człowieka i przestaje on odczuwać radość życia , staje się apatyczny i szybko zmęczony.
 2. Praca wszystkich narządów i układów ciała pogarsza się, a narządy najpierw przechodzą przez szorstkie i płynne struktury (kał, jedzenie, mocz) najpierw cierpią. Ten proces jest szybki.
 3. Pragnienie i suchość w ustach są stale odczuwalne.
 4. Po pewnym czasie pojawiają się objawy i narządy wewnętrzne, jak w zatruciu.
 5. Jeśli larwy nie zostaną zniszczone, sytuacja zdrowotna tylko się pogorszy i ostatecznie ta osoba umrze.

Lyarvy - gatunek

Wszystkie byty astralne można podzielić na naturalne i nabyte. Zgodnie z wewnętrzną zawartością larw i pasożytów energetycznych dzieli się na trzy grupy:

 1. Mały . Szybkie pragnienie jest sprowokowane w osobie, na przykład, nagle chciał zjeść coś słodkiego lub kupić biżuterię. Jest to najprostszy sposób radzenia sobie z takimi istotami, ponieważ znikają one po zaspokojeniu pożądania lub zapomnieniu o nim. Nie przynoszą wiele szkód.
 2. Średnia . Taka lojalność energetyczna powoduje codzienne nawyki, które w razie potrzeby można porzucić. Należą do nich nietolerancja, nieuwaga, lenistwo i tak dalej. Aby poradzić sobie z tymi astralnymi bytami, konieczne jest, pracując nad sobą, co najmniej siedem razy, aby porzucić pokusę.
 3. Duży . Powstają, gdy dana osoba ma silne przywiązanie lub nawyk, co jest bardzo trudne w obsłudze. Należą do nich: strach, zwątpienie i wszystkie złe nawyki.
lyarva co to jest

Żądza Lyarvy

Pragnienia seksualne mogą powodować uzależnienie u danej osoby, a częściej występuje u mężczyzn. Wyjaśnia to okresowe wykonywanie samozadowolenia. Podczas tego procesu, dla przyjemności, człowiek zaczyna tworzyć obrazy w swoim umyśle, aby wyrzucić potężną substancję energetyczną - spermę. Wzrost pożądania prowadzi do tego, że pojawia się esencja - to larwa, która zaczyna powodować pożądanie seksualne. Po jakimś czasie pojawia się pewien okres, kiedy człowiek myśli tylko o zaspokojeniu pożądania.

Alkohol Lyarvy

Uzależnienie od napojów alkoholowych jest jednym z najczęstszych. Esencja astralna nieustannie naciska na nową dawkę alkoholu. Jest szczególnie aktywny w okresie, kiedy osoba jest bardzo pijana i odczuwa przypływ euforii. Na manifestacji lyarvy mówi stan pijaka, kiedy chce popełnić bohaterskie czyny, a następnego dnia nic nie pamięta. Wszystko to jest wynikiem działania podmiotu. Sposoby pozbycia się alkoholizmu alkoholowego zostaną opisane poniżej, ponieważ rytuały wydalania jednostek są uniwersalne.

Lyarvy lenistwo

Jednym z głównych problemów negatywnie wpływających na ludzkie życie jest lenistwo. Wiele osób uważa, że ​​taka larwa jest bezpieczna, ponieważ człowiek nic nie robi i nie marnuje energii. W rzeczywistości, taka astralna istota powoduje, że człowiek wykonuje bezsensowne rzeczy, które odwracają uwagę od głównego zadania, na przykład widok sieci społecznościowej, przeglądanie zdjęć w telefonie itd. W takiej sytuacji warto wiedzieć, czego boją się leniwi leniuchowie, a dzięki sile woli można sobie z tym poradzić, zmuszając się do odłożenia na bok wszystkiego, co niepotrzebne i zajętego.

Nadużywanie Lyarvy'ego

Jeden z najniebezpieczniejszych podmiotów do załatwienia jest bardzo trudny. Pojawia się w człowieku, kiedy próbuje narkotyków i dostaje pierwszą przyjemność. Lyarvy - demony, które żywią się energią i emocjami, a ludzie używający narkotyków regularnie doświadczają euforii. Uważa się, że dyskomfort, który pojawia się podczas rozpadu, jest działaniem lyarvy, co wymaga kolejnej dawki emocji. Aby się go pozbyć, będziesz musiał dużo pracować z ekspertami, ponieważ zwykły rytuał nie przyniesie rezultatów.

lyarvy

Palenie Lyarvy'ego

Taka astralna istota jest mniej niebezpieczna, ale niełatwo ją też pozbyć. Jeśli dana osoba odczuwa przyjemność, podobną do łagodnej euforii, po wypaleniu papierosa, to nie ma wątpliwości, że larwa otrzymała zwiększenie energii. Podczas palenia osoba odpręża się, a istota zaczyna ją kontrolować. Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak pozbyć się palenia papierosów, ważne jest, aby zrozumieć, że pracujesz nad sobą i będzie moc . Za pomocą rytuału przedstawionego poniżej, esencja może zostać wydalona z ciała.

Obżarstwo Lyarvy

Esencje tej kategorii sprawiają, że ich ofiara ma silne pragnienie i wszystko w dużych ilościach. Podczas jedzenia osoba zaspokaja jego potrzeby, a tym samym nasyca larwę. Wiele osób potwierdza, że ​​mają ciągłe pragnienie, by włożyć coś do ust, podczas gdy mogą nie odczuwać głodu. Inną ważną kwestią, która interesuje wielu, jest pozbycie się obżarstwa związanego z obrzędami, więc istnieje specjalny magiczny rytuał i psychotechnika, które zostaną omówione poniżej.

Larwa - jak się go pozbyć?

Istnieje skuteczna psychotechnika, która pomaga pozbyć się esencji astralnej. Praktyki powinny rozpoczynać się na słabnącym księżycu, którego energia pomoże pozbyć się problemu. Najlepsze dni na akcję: 19, 23, 25 i 29 dzień księżycowy. Uważa się, że w tym czasie wzrasta siła wody, mądrości i uwagi. Dla tych, którzy są zainteresowani samodzielnym pozbyciem się lyarvy, skorzystaj z tej instrukcji:

 1. Rytuał powinien być wykonywany w ciągu dnia, a lepiej na czczo.
 2. Przeczytaj 28 razy modlitwę "Ojcze nasz" i aby nie wysiadać, możesz użyć na przykład tej samej liczby dopasowań, przesuwając po każdym czytaniu. Tekst należy nauczyć się na pamięć, aby nie zbłądzić.
 3. Kolejny krok w instrukcji - jak usunąć larwę, oznacza silną wizualizację. Konieczne jest zaprezentowanie istoty przed tobą. Wizualizuj obraz tak szczegółowo, jak to możliwe. Obraz musi odpowiadać ich własnym pomysłom i uczuciom.
 4. Używając wyimaginowanego topora lub innego ostrego przedmiotu, zacznij wycinać macki od larusa, a następnie głowę, którą musisz wrzucić do wizualizowanego ognia. Zobacz, jak płomienie pochłaniają esencję i cierpi.
 5. Konieczne jest powtarzanie rytuału przez trzy dni z rzędu. Następnie należy odczuć poprawę. Możliwe jest zdiagnozowanie istnienia larwy za pomocą szkieletu, który nie powinien się zbiegać.

Istnieje wiele znaków, które wskażą, że udało nam się wypędzić larwę:

 1. Uczucie ciepła lub dreszczy, która fala przejdzie przez ciało. Przede wszystkim poczuje się z tyłu głowy iz tyłu.
 2. Wzrok poprawia się i wydaje się, jakby ładunek został usunięty z tyłu.
 3. Istniejące problemy z psychiką szybko znikną, a osoba zacznie cieszyć się życiem.
 4. Znikają złe sny a rano dawna ofiara czuje się wypoczęta.
lyarvy

Spisek z larw

Aby wydalić esencję astralną, możesz wykonać rytuał za pomocą fotografii. Ważne jest, aby zrobić zdjęcie, które powinno być świeże i na całej długości. Twarz powinna być widoczna, a szczególnie dla oczu. Sukces zależy bezpośrednio od nastawienia energetycznego do pozytywnego rezultatu, jeśli ktoś wątpi, wtedy nic się nie uda. Jeśli interesuje Cię sposób radzenia sobie z llyarvą, użyj przedstawionego rytuału, który musisz rozpocząć o północy.

 1. Zapal świece kościelne i weź szpulkę z czerwoną nicią.
 2. Umieść zdjęcie przed sobą i wyobraź sobie własne pole energetyczne wokół obrazu. Musi być jajowaty i jasny kolor. Jeśli są jakieś ciemne plamy, usuń je mocą myśli, bo to jest esencja.
 3. Aby rozpocząć wygnanie larwy, zrób zdjęcie w swoich dłoniach i warkocz je nitką. Ważne jest, aby całkowicie pokryć obraz. Podczas zwijania trzeba mówić spisek.
 4. Po tym zdjęciu oczyść z wścibskich oczu. Jeśli wynik nie jest po raz pierwszy, możesz powtórzyć rytuał po tygodniu, używając tego samego wątku i zdjęcia.
fabuła z larwy